Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Życzenia dla czytelników

Drodzy Czytelnicy!

W lipcu, kiedy działalność rozpoczynał portal www.spce4living.pl, towarzyszyło nam wiele obaw i wątpliwości. Nie byliśmy pewni, czy taka formuła spotka się z zainteresowaniem osób poszukujących w sieci informacji, czy będzie atrakcyjna pod względem poruszanych tematów i problemów. Dziś wiemy – dzięki licznym informacjom od Was, które otrzymujemy każdego dnia – że to, co robimy, ma sens. Będziemy nadal starali się, abyście znaleźli na www.space4living.pl to, czego szukacie, będziemy śledzić trendy, pisać o odkryciach w dziedzinach technologii i medycyny, podpowiadać jak dbać o rodzinę, dom i samych siebie, w co inwestować, jakie ciekawe miejsca odwiedzić.

Przed nami wyjątkowy czas – Święta Bożego Narodzenia. Życzymy Wam, aby upłynęły one w rodzinnej, spokojnej i odświętnej atmosferze, aby udało się Wam oderwać od codziennej rutyny, znaleźć czas dla tych, których kochacie, zrobić to, co odkładaliście od dłuższego czasu.

Magicznych Świąt!

Izabela Husarzewska-Tobiasz

Redaktor naczelna

oraz

Zespół portalu www.space4living.pl

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...