Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry
Image Alt

Współpraca

Familia Bistro

Familia bistro – Kuchnia Wileńska powstała z myślą o kultywowaniu tradycji, szacunku dla członków rodziny. Powstała z myślą o rodzinie i przyjaciołach, którzy wspierali nas i utwierdzali w przekonaniu, ze warto.

Adam Mroziński ( właściciel) 

Miejsce to jest hołdem dla moich kochanych Dziadków, którzy zaszczepili we mnie miłość do Rodziny, Tradycji, Wilna oraz wspaniałego jedzenia wileńskiego. Jest to również pokłon dla przodków mojej żony, którzy pochodzą z terenów północnej Polski. Stąd też nazwa naszej restauracji – Familia Bistro, a logo – wózek – to oryginalna pamiątka rodzinna. Potrawy, które podajemy, są takie jak u nas w domu.

Jeśli ktoś chce spróbować naszych specjałów, to zapraszam do Familia Bistro.

www.familiabistro.pl

Stanica Kresowa

Stanica Kresowa jest agroturystycznym ośrodkiem jeździeckim. Łączy w sobie klimat XVII-wiecznych dworów polskich, rozrzuconych po kresach ówczesnej Rzeczpospolitej, z zaletami współczesnych standardów wypoczynku.

Stanica powstała z inspiracji zarówno samych gospodarzy, jak i licznego grona przyjaciół, szukających ucieczki od miejskiego gwaru i pośpiechu. Tereny otaczające stadninę są idealnym miejscem do spacerów. Przemierzając te szlaki, poznają Państwo najciekawsze obiekty i miejsca w okolicy. Odnajdą tu Państwo także domową, swojską i przyjemną atmosferę połączoną z polską gościnnością. Dzięki fachowej wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu gospodarzy Stanica Kresowa jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem turystycznym.

www.stanicakresowa.pl

Fantasmatic

Fantasmatic to kolektyw fotografów, filmowców, wizażystów, stylistów i designerów – ludzi ciekawych świata, wciąż rozwijających swoje umiejętności przez pasje. Na rynku jako marka jesteśmy obecni już od przeszło 10 lat. Od tamtego czasu zaufało nam już wielu klientów. W naszej filozofii kierujemy się zasadą profesjonalizmu na każdym kroku – od rozmów poprzedzających zlecenie i szczegółowo rozpisanej oferty, przez umowę, dbałość o aspekty prawne wykorzystania zdjęć, a kończąc na wizualnym efekcie finalnym – fotografiach, filmie, prezentacji. Lubimy czuć, że efekty cieszą Klienta nie mniej niż nas.

www.fantasmatic.pl

Fundacja SYNAPSiS

Fundacja SYNAPSIS powstała w 1989 roku. Jej misją jest niesienie profesjonalnej pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom oraz wypracowywanie systemowych zmian, podnoszących jakość ich życia.

Fundacja prowadzi Ośrodek dla Dzieci i Osób Dorosłych z Autyzmem, Centrum Diagnostyki i Terapii Małych Dzieci, Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne, Zakład Aktywizacji Zawodowej Pracownię SYNAPSIS oraz Ośrodek Informacyjno-Prawny.

Priorytetowym działaniem Fundacji jest bezpośrednia pomoc dzieciom z autyzmem i ich rodzinom, czyli diagnoza, terapia i rehabilitacja najmłodszych podopiecznych oraz wspieranie rodziców w codziennej opiece nad ich autystycznym dzieckiem.

Najważniejsze osiągnięcia:

  • ponad 4500 zdiagnozowanych dzieci,
  • 28 dzieci objętych opieką w przedszkolu terapeutycznym,
  • 24 dorosłe osoby z autyzmem zatrudnione w pierwszym w Polsce przedsiębiorstwie społecznym dla osób z autyzmem,
  • dom treningowy dla dorosłych osób z autyzmem,
  • obniżenie wieku diagnozowania dzieci do 2 lat,
  • dziesiątki kampanii społecznych i akcji, które zmieniły postrzeganie autyzmu i osób z autyzmem w Polsce.

 

KRS 0000045919

www.synapsis.org.pl

Kino Atlantic

Kino Atlantic – przedpremierowe kino w samym sercu stolicy

 

Kino Atlantic, którego początki sięgają czasów przedwojennych, od początku swojego istnienia miało opinię najbardziej wielkomiejskiego kina stolicy, w czym pomagało mu położenie w samym sercu miasta. Kino Atlantic oferuje swoim widzom różnorodny repertuar, często wyświetlając najważniejsze tytuły, nawet kilka tygodni przed oficjalną premierą. Regularnie odbywają się tu pokazy specjalne z udziałem wybitnych twórców i artystów. W tym roku kino Atlantic wraz z miesięcznikami Sens i Zwierciadło uruchomiło wyjątkowy cykl „Sens Kina”, podczas którego prezentowane są filmy, robiące na widzach ogromne wrażenie, wywołujące różnorodne reakcje. Po projekcjach odbywają się spotkania z uznanymi psychologami i psychoterapeutami. Rozmowy te mają niepowtarzalną, intymną atmosferę. Do takich filmów warto wracać, takie rozmowy warto przeprowadzać. Te doznania zostają z widzem na długo.

Kino Atlantic jest jednym z najczęściej wybieranych kin przez mieszkańców Warszawy, nie tylko ze względu na świetną lokalizację, czy atrakcyjną ofertę cenową, ale przede wszystkim ze względu na urozmaicony, bogaty repertuar.

www.kinoatlantic.pl

Tłuszcz w normie-blog

Blog poświęcony zdrowemu podejściu do treningu. Przy czym należy zaznaczyć, że chodzi tu zarówno o bezpieczny trening jak i o zdrowy rozsądek. Trening jest dla nas, a nie odwrotnie. Autor klaruje zapędy początkujących, dystansuje się od modnych haseł krótkoterminowych. Subiektywny stosunek do tematu przeplatany jest praktycznymi poradami, gotowymi propozycjami treningów oraz wskazówkami żywieniowymi.

www.tluszczwnormie.wordpress.com

Wine 4 You Sp. z o.o

WINE4YOU jest jednym z czołowych importerów i dystrybutorów wina w Polsce. Firma założona w 2004 roku przez Jarosława Cybulskiego (eksperta z 29-letnim doświadczeniem w branży winiarskiej) oferuje asortyment od prestiżowych i wielokrotnie nagradzanych domów winiarskich po te mniej znane. Portfolio zadowoli zarówno początkującego odkrywcę win jak i osoby poszukujące rarytasów do domowych piwnic.

www.wine4you.pl

ViaAroma

ViaAroma powstała dla Ciebie – abyś czuła się lepiej i wyglądała piękniej.

Wykorzystujemy znaną od tysięcy lat aromaterapię, ale w nowoczesny sposób. Czerpiemy z natury to, co ma najcenniejsze, aby pielęgnować nasze zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Nie powiemy Ci niczego nowego ani o aromaterapii, ani o olejkach eterycznych, bo to wszystko już wiesz. Ale pokażemy Ci, jak możesz z nich korzystać w każdym miejscu i o każdej porze.

Dotychczas olejki eteryczne stosowano w kominkach, dyfuzorach, podczas masażu. Lecznicze i kojące zapachy nie mogły towarzyszyć nam wszędzie. Via Aroma ofiarowuje Ci biżuterię i akcesoria do aromaterapii. Dzięki naszym bransoletkom i naszyjnikom możesz otoczyć się ulubionym naturalnym zapachem, który poprawi Ci samopoczucie lub ukoi ból głowy.

ViaAroma – aleja zapachów, którą warto podążać przez życie.

www.viaaroma.pl

Jooble

Jooble – Wyszukiwarka Ofert Pracy w Polsce.Wszystkie Oferty pracy z rynku w 1 miejscu!

 Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc ludziom znaleźć godną pracę. Strona Jooble działa w kilkudziesięciu krajach na świecie, a w Polsce codziennie portal odwiedza około 120 tys. użytkowników. Na Jooble znajdują się wszystkie oferty pracy dostępne na rynku pracy. 

Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał czas i starania ludzi: żeby wpisując jedno zapytanie, mogli oni znaleźć pracę, pasującą w 100 procent ich wymaganiom.

https://pl.jooble.org/praca-dla-kobiet