Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Wodoodporne, bawełniane podkłady – dla chorych i seniorów – nie tylko w czasie COVID-19

Pandemia COVID-19 zaskoczyła nas wszystkich. Wiele osób choruje, wiele czuje się źle i musi zostać w domu. Opiekowanie się osobą chorą, nawet jeśli nie jest to poważna choroba, wymaga wiele wysiłku i różnych akcesoriów, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i pielęgnację.

W ofercie Good4Me znalazłam nieprzemakalne bawełniane podkłady, ochraniacze na materac z funkcją 2w1 podkładu i prześcieradła. To niezawodny sposób na ochronę łóżka przed zamoczeniem i zaplamieniem. Przeznaczone są dla każdego do higienicznej osłony materaca przed zaplamieniem i zażółceniem, niezbędne dla niemowląt, dzieci, seniorów, osób chorych.

 

 

Materiał wierzchni podkładów to mięsista, wytrzymała i przyjemna dla skóry bawełna (100%). Tkanina oddycha, czyli przepuszcza powietrze. Warstwa ochronna podkładów nie szeleści, jest praktycznie niewyczuwalna pod prześcieradłem i jest na tyle elastyczna, że bez problemów dopasowuje się do kształtu całej powierzchni materaca, a jednocześnie niezawodnie chroni go przed zabrudzeniami.

Podkłady można prać w pralce, najlepiej w temperaturze 45-60 stopni i wirować do 1000 obrotów.
Dostępne są w 3 rodzajach mocowania: podkład z bandą, podkład z gumką, podkład bez gumki.

Można wybrać też rozmiar: 60×120; 70×140; 90×200; 100×200; 120×200, 140×200;160×200;180×200; 200×200 i na wymiar ( realizacje indywidualne)

Skład tkaniny: 100% bawełna wierzch, 100% poliuretan spód.

 

Źródło zdjęć: Good4Me

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...