Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Wideo spacer po Mia Bella – zobacz dlaczego warto tu bywać!

Salon Mia Bella został otwarty niedawno na warszawskim Gocławiu. Mimo zaledwie kilkumiesięcznej działalności grono stałych klientek jest imponujące.

Klientki są zadowolone nie tylko z efektów zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich oraz profesjonalnej obsługi. Podkreślają również jak wspaniałe wnętrze udało się stworzyć właścicielom i architektom – nowoczesne, pełne światła i przestrzeni, funkcjonalne, zapewniające odpowiednią atmosferę i intymność podczas różnych zabiegów. Doskonale zostało zaprezentowane na filmie.

Atutem każdego salonu kosmetycznego jest sprzęt. W Mia Bella jest on najwyższej klasy. Klientki podczas pedicure korzystają z fotela SPA Pedicure CALN sterowanego elektrycznie, z funkcją masażu ciała Shiatsu sprężonym powietrzem i hydromasażu stóp. Do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, mezoterapii bezigłowej wykorzystywane jest urządzenie kosmetyczne Rubica. Ponadto w Mia Bella do mikrodermabrazji korundowej wykorzystywany jest BIOabrader Ba-18, będący bardzo nowoczesnym urządzeniem.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu Mia Bella i skorzystania z jego bogatej oferty usług. Przypominamy, że nadal można skorzystać z dwudziestoprocentowego rabatu.

Zapraszamy!

 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...