Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Twój pies musi to mieć

Niedawno moja przyjaciółka zdecydowała się na powiększenie rodziny. I tak pojawiła się ona – mała urocza suczka, sama radość i słodycz. Kiedy umówiłyśmy się na spotkanie w parku, abym mogła poznać Fifi, długo nie zastanawiałam się, co podarować psiakowi i jego pani. Wybór był oczywisty – multi-mata od Good4me.

Wybrałam multi-matę, ponieważ jest to jedyny taki produkt na rynku, a właściciele psów i kotów nie wyobrażają sobie codziennego życia bez niego.

Multi-mata ma wiele zastosowań: może być posłaniem lub kojcem do zabawy, ale też torbą, w której można przenieść pupila. Wystawcy i hodowcy używają jej podczas wystaw, ponieważ jest elegancką i funkcjonalną matą ekspozycyjną. Z multi-matą podróże też stają się prostsze, ponieważ mata zabezpiecza tapicerkę samochodu przed zabrudzeniami, a kiedy już dojedziesz do celu, będzie doskonałym turystycznym łóżeczkiem dla psa.

 

 

Ale to nie wszystko. Multi-mata po rozłożeniu ma formę dużego koła, a po złożeniu – staje się torbą lub kostką. Ma też regulowane uszu, co sprawia, że może być torbą na ramię i do ręki. Dodatkowym gadżetem jest wewnętrzna smycz z karabińczykiem.

Good4me zadbało o komfort zwierząt. Multi-mata wykonana jest z nieprzemakalnego, wodoodpornego materiału. Wzmocniona jest specjalną, miękką wkładką, która świetnie izoluje od podłoża. Wewnętrzna kieszeń z wyjmowanym do czyszczenia usztywnieniem dodatkowo usztywnia i stabilizuje spód torby. Dzięki miękkiej wkładce nie trzeba się obawiać, że pieskowi będzie za zimno i za twardo.

Wielką zaletą multi-maty jest to, że jest bardzo solidnie wykonana i będzie służyła przez długi czas.

 

 

Moja przyjaciółka była zachwycona prezentem, ale radość Fifi była jeszcze większa. Do domu wróciła oczywiście w torbie z multi-maty. Fifi uwielbia swoją matę: śpi w niej, bawi się i wiedzie życie szczęśliwego psiaka.

Multi-matę Good4me znajdziecie tutaj: https://good4me.pl/pl/c/Multi-maty-dla-pupila/101

 

Źródło zdjęć: zdjęcie otwierające pexels, zdjęcia w tekście Good4me

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...