Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

To już szósta edycja Święta Kina

To już szósta edycja Święta Kina. Celem akcji jest zachęcenie potencjalnych widzów do kontaktu z kinematografią i postrzegania seansów filmowych jako wartościowej formy spędzania wolnego czasu. W zeszłorocznej akcji wzięło udział 558 tys. osób, co było prawdziwym sukcesem. Liczymy, że i w tym roku widzowie szturmem ruszą do kin. Cena biletu tego dnia to jedyne 12 zł (plus ewentualna dopłata za okulary w przypadku wyboru seansu w technologii 3D).

W poprzednim roku sale kinowe przeżyły prawdziwe oblężenie, liczymy, że tak będzie i tym razem. W repertuarze kina Atlantic rewelacyjna komedia kryminalna Na noże, polski kandydat do Oscara Boże Ciało, fenomenalny Irlandczyk Martina Scorsese, dla romantyków świąteczna komedia Last Christmas, jeden z najlepszych horrorów roku Lighthouse, francuski komediodramat Nadzwyczajni, a dla dzieci Kraina Lodu II i Śnieżna paczka.

Oglądanie filmów to nie tylko relaks i rozrywka, to także okazja do zajrzenia w głąb siebie. Seanse dostarczają mnóstwa emocji, a samo wyjście do kina jest doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną lub z przyjaciółmi. Magia ekranu wciąga, bo gdzie indziej jak nie w kinie można na moment stać się kimś innym, przeżyć niezwykłe przygody i zobaczyć miejsca, o których się nawet nie śniło?

Patronat medialny nad akcją objęli: TVN i Filmweb. Święto Kina objęte jest także patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Dokładny repertuar na stronie: www.kinoatlantic.pl.

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe kina Atlantic

 

Kino Atlantic – przedpremierowe kino w samym sercu stolicy Kino Atlantic, którego początki sięgają czasów przedwojennych, od początku swojego istnienia miało opinię najbardziej wielkomiejskiego kina stolicy, w czym pomagało mu położenie w samym sercu miasta. Kino Atlantic oferuje swoim ...