Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Strefa dla mężczyzn w salonie Mia Bella

Od kilku lat panowie – w różnym wieku – coraz częściej zapuszczają brody i wąsy. Nic więc dziwnego, że zaczęły też powstawać salony oferujące usługi dla właśnie takich klientów. Są to barber shopy. Również salony fryzjerskie włączyły do swojej oferty usługi barberskie.

W salonie Mia Bella na warszawskim Gocławiu nie jest inaczej. Panowie traktowani są tu ze szczególną troską. Wysoko wykwalifikowani styliści oferują nie tylko modne strzyżenie, ale również usługi barberskie na wysokim poziomie.

Kim właściwie jest barber? Każdy pan, który zdecydował się na zapuszczenie brody lub wąsów, z pewnością prędzej czy później będzie musiał skorzystać z usług barbera. Broda i wąsy wymagają specyficznej pielęgnacji – nie wystarczy tylko profesjonalne strzyżenie. Ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, takich jak: peelingi, woski, balsamy, olejki. Barber doradzi, które kosmetyki są odpowiednie i jak należy je stosować. Podpowie też, jak należy przyciąć zarost, aby wyglądał najlepiej: nie każdemu pasuje długa broda lub sumiasty wąs.

Każdy pan po wizycie w salonie Mia Bella z pewnością będzie wyglądał rewelacyjnie i będzie wiedział, jak odpowiednio zadbać o swój zarost.

 

 

Zapraszamy!

 

Źródło zdjęć: pexels i salon Mia Bella

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...