Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Space4living.pl patronem Mistrzowskiej Akademii

Portal Space4living.pl objął patronatem 2. edycję Mistrzowskiej Akademii „Zbuduj siebie na nowo!”. To intensywny 4-miesięczny proces, podczas którego krok po kroku zrzucisz swoje mylne wyobrażenie o sobie samej oraz wyjdziesz ze swojej strefy komfortu po to, aby na nowo odkryć siebie, wyciągnąć to, co najlepsze z przeszłości i w pełni zaakceptować siebie.

A wszystko to pod okiem Kingi Bogdańskiej – mentorki, trenerki rozwoju osobistego, trenerki mocnych stron, arteterapeutki, certyfikowanej trenerki FRIS, autorki książek, ebooków i programów rozwojowych.

Kinga Bogdańska nie jest wróżką i nie da ci cudownej różdżki, która odmieni twoje życie, ale pokażę ci, co ona takiego zrobiła i jakie kroki podjęła, żeby być dzisiaj spełnioną i zadowoloną kobietą. Pokaże ci, jak zacząć od małych kroków i jakie działania podjąć, aby wyjść ze swojej klatki. Chcesz?

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://bit.ly/AkademiaKingiBogdanskiej_edycja2

 

 

Źródło zdjęć: Kinga Bogdańska

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...