Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Skuteczne zabiegi kosmetyczne w salonie Mia Bella

Profesjonaliści z Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Mia Bella na warszawskim Gocławiu w szczególny sposób dbają o swoje klientki. Aby sprostać ich wysokim wymaganiom, wybierają tylko najlepsze kosmetyki i kosmeceutyki. Z tego też powodu w Mia Bella wykorzystywane są produkty z Laboratorium DermaQuest, które gwarantują ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry. DermaQuest wykreował i stworzył w 1999 roku Sam Dhatt, światowej sławy chemik. To właśnie jego pasja i ogromne doświadczenie sprawiły, że formuły DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Warto podkreślić, że wszystkie kosmeceutyki DermaQuest produkowane są w USA, a ich formuły nie zawierają parabenów. Nigdy też nie były testowane na zwierzętach.

 

 

DermaQuest to przede wszystkim pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych. Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

Ponadto DermaQuest jest prekursorem liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami. Peptydy biomimetyczne naśladują obecne w skórze substancje i oddziałują na komórki docelowe, dając spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.

DermaQuest to też światowy lider terapii opartych na czystym retinolu. Retinol to czysta postać witaminy A, dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej. W formułach występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C: BV-OSC. Formuły DermaQuest oparte są na 0,2%, 1% i 4% retinolu, zapewniając spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry. Kosmeceutyki z retinolem wykorzystują opatentowany system specjalistycznych liposomów, który zapewnia sukcesywne uwalnianie witaminy A, zwiększa jej stabilność niwelując ryzyko podrażnienia.

 

 

DermaQuest jest również pierwszym i jedynym laboratorium dermokosmetyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym. Kwas ferulowy jest bardzo silnym antyoksydantem, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV. Jego działanie przeciwrodnikowe jest spektakularne i bardzo skuteczne, co potwierdza wiele badań klinicznych.

W salonie Mia Bella kosmeceutyki DermaQuest stosowane są podczas kilku zabiegów, dających spektakularne rezultaty i odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek.

Azelaic Peel Dermaquest z kwasem azelainowym [10%], kwasem kojowym [5%] i BV-OSC [4%]

Ten wykonywany w salonie Mia Bella zabieg jest dedykowany osobom mającym bardzo wrażliwą skórę, z przebarwieniami, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Jest to delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%].

Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne, ponieważ hamuje aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.
Kwas azelainowy, stosowany w terapiach depigmentacyjnych, posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Wykazuje też działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka i zmniejsza wydzielanie sebum.

Ze względu na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym.

Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

Kuracja dodatkowo zawiera spektakularną formę witaminy C: BV-OSC [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%], które działają przeciwzapalnie, łagodzą rumień i zmniejszają zaczerwienienie skóry.

 

Wskazania:

 • skóra wrażliwa,
 • skóra naczynkowa o podłożu łojotokowym,
 • trądzik zaskórnikowo-grudkowy,
 • początkowe stadium trądziku różowatego,
 • przebarwienia naskórkowe,
 • przewlekłe zapalenie mieszków włosowych u mężczyzn,
 • wspomaganie antybiotykowych kuracji przeciwtrądzikowych.

 

Częstotliwość:
Seria: 6 zabiegów co 7dni, dwa razy w roku.

 

Rezultaty:

 • wyrównanie powierzchni i kolorytu,
 • rozjaśnienie przebarwień pozapalnych,
 • zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników,
 • obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku.

 

Uwagi:
Specjaliści z salonu Mia Bella podkreślają, że peeling można stosować przez cały rok, pod warunkiem nieopalania skóry i występowania odpowiedniej temperatury. Peeling jest warstwowy i nie wymaga neutralizacji.

 

 

Skuteczność zabiegu Azelaic Peel Dermaquest z kwasem azelainowym [10%], kwasem kojowym [5%] i BV-OSC [4%] opiera się na ośmiu etapach procedury zabiegowej. Pominięcie któregokolwiek z etapów lub zastąpienie go innymi produktami może mieć znaczący wpływ na efekty zabiegu. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z salonu Mia Bella. Dlatego też każda klientka ma gwarancję, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo i profesjonalnie.

 

Pełen autoryzowany Azelaic Peel Dermaquest składa się z ośmiu bardzo aktywnych etapów:

 1. oczyszczanie lipofilowe,
 2. oczyszczenie hydrofilowe pH-5,0,
 3. przygotowanie pH-3,75,
 4. resurfacing chemiczny pH-4,0,
 5. pielęgnacja aktywna pH-5,75,
 6. pielęgnacja aktywna pH-5,5,
 7. ochrona pH-4,75,
 8. ochrona UVA/UVB pH-6,0.

 

Pielęgnacja podczas sesji zabiegowej:

 • DermaClear Cleanser,
 • SkinBrite Serum – rano + wieczór,
 • SkinBrite Cream,
 • EyeBrite,
 • SheerZinc SPF 30 Nude.

 

Kuracja podtrzymująca efekty po serii:

 • DermaClear Cleanser,
 • Essential Moisturizer,
 •  SkinBrite Serum – rano + wieczór,
 • EyeBrite,
 • SheerZinc SPF 30 Nude.

 

 

Skóra wrażliwa, ale problematyczna, wymaga odpowiedniej pielęgnacji również poza gabinetem kosmetycznym. Aby rezultaty zabiegów utrzymywały się dłużej, a skóra wyglądała piękniej i zdrowiej, specjaliści z salonu Mia Bella polecają do stosowania w domu:

 • DermaClear Cleanser – antybakteryjno-enzymatyczny żel do mycia skóry z kwasem migdałowym. Ogranicza łojotok i powstawanie niedoskonałości. Działa antybakteryjnie, łagodzi i koi podrażnienia. Delikatnie usuwa martwe komórki bez widocznego łuszczenia, zgodnie z naturalnymi procesami odnowy naskórka. Pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną i odświeżoną. Działa keratolitycznie nie wysuszając skóry. Wpływa na zwiększenie ilości przenikanych substancji aktywnych aplikowanych po oczyszczeniu. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych i drażniących spc;
 • SkinBrite Serum – intensywne serum rozjaśniające na przebarwienia skórne i naskórkowe. Hamuje aktywność tyrozynazy, odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień. Znacząco i widocznie rozjaśnia przebarwienia skórne i naskórkowe o podłożu hormonalnym, posłonecznym i pozapalnym. Wyrównuje koloryt naskórka i poprawia jego strukturę. Może być stosowane w okresie letnim. W przypadku skóry z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych (porów) zmniejsza je i wyrównuje niedoskonałości. Zaawansowana technologia liposomów pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów, działając w głębszych warstwach skóry. Nie zawiera parabenów i substancji zapachowych.
  Produkty te można kupić w salonie.

 

Zapraszamy do salonu Mia Bella!

 

 

Źródło zdjęć: Salon fryzjersko-Kosmetyczny Mia Bella; ostatnie zdjęcie: pexels

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...