Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Skuteczne odchudzanie bez diety. Zabiegi, które naprawdę działają – same spradziłyśmy

Początek stycznia to czas rozliczania z zeszłorocznych postanowień. Jest to niezmiernie stresujące i frustrujące, ponieważ większość z nas nie spełniła nawet połowy z tego, co sobie obiecywała rok temu. Nie okłamujmy się: nie chodziliśmy na siłownię, nie schudliśmy ileś tam kilo, nie zmieniliśmy diety na zdrowszą…

Od wielu lat nie robię noworocznych postanowień. I dlatego każdy rok zaczynam od posumowania tego, co mi się udało – bez postanowień – i zawsze jestem zadowolona.

Może warto ten rok zacząć nie od wielkich postanowień, ale od małych zmian: skoro nie udaje nam się chodzić na siłownię, to częściej spacerujmy, wykluczmy z diety na początek na przykład słodycze, ale nie zmieniajmy jej całej od razu. Lepiej zrobić coś małego niż nie zrobić nic.

Tak też było w moim przypadku. Planowałam, że zrzucę kilka kilogramów. Nie lubię chodzić na siłownię, wolę jogę, ale ciągle było mi nie po drodze na zajęcia. Moja waga nadal mnie frustrowała, tym bardziej że zawsze byłam szczupła i każdy dodatkowy kilogram odczuwałam dużo bardziej.

 

 

I wtedy przeczytałam o Elite Shape Exclusive – zabiegach wykonywanych w salonie Mia Bella. To precyzyjny masaż podciśnieniowy, który porusza skutecznie głęboko położone tkanki, stymuluje mikrokrążenie, regeneruje skórę, ale przede wszystkim skutecznie niweluje tkankę tłuszczową i skutecznie modeluje ciało. Na początku podeszłam sceptycznie do tego zabiegu – napisać można wszystko. Zapytałam moje koleżanki, czy znają te zabiegi i czy z nich korzystały. Wiele z nich wiedziało doskonale, o co chodzi. Były bardzo zadowolone z efektów.

 

 

Postanowiłam spróbować. Przestałam się okłamywać, że w końcu zacznę ćwiczyć cokolwiek i schudnę.
Byłam bardzo zaskoczona, kiedy po pierwszym zabiegu mój brzuch i uda wyglądały dużo lepiej. Po kolejnych było jeszcze lepiej. Wyraźnie zmniejszył się cellulit – nie okłamujmy się, każda z nas go mam, ale dobrze ukrywa. Moja sylwetka była wymodelowana i odzyskałam wcięcie w talii. Skóra stała się ujędrniona i wzmocniona, a napięcie mięśniowe znacznie się poprawiło. Zabiegi Elite Shape Exclusive wpływają też na przyspieszenie procesów przemiany materii, co w połączeniu z odpowiednią dietą daje niesamowite efekty.

 

 

Poza tym w salonie Mia Bella zabiegi te wykonują wysokiej klasy specjalistki. Dbają nie tylko o to, aby zabieg był wykonany prawidłowo, ale też żeby każda kobieta czułą się komfortowo.

Jeśli chcecie poczuć się dobrze już na początku roku, polecam zabiegi Elite Shape Exclusive w salonie Mia Bella.

Naprawdę warto!

 

 

Źródło zdjęć: Mia Bella

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...