Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Siła w nas

Dni coraz krótsze. W jesiennym covidowym równaniu jest coraz chłodniej, coraz mniej słońca i światła oraz coraz więcej niewiadomych. Nikt nie zna wzoru na rozwiązanie tego jakże dynamicznego i nieprzewidywalnego równania. A co jeśli podstawimy wartość najwyższą – nasze wewnętrzne światło, dzięki któremu rozwiążą się wszystkie równania? To nasze światło i jasność budzą nas o ciemnym jeszcze poranku, a po całym dniu zapadamy w sen wtuleni w pierzynę z własnego światła i jasności. Dzięki naszemu światłu i jasności, które dają nam ciepło i radość, możemy przetrwać najbardziej ciemne i chłodne dni.

 

Trajektoria wdzięczności

 

Za oknem już nie szaleje szaruga, ale wirus, nastroje i emocje. W tej pełnej zawirowań jesiennej aurze jesteśmy też my. Jak przetrwać tą niepogodę, aby nie utracić radości w tej niespotykanej na skalę świata codzienności? Nawet rutyna dostała w kość. Może warto wziąć w garść jak najskuteczniejszą profilaktyczną medycynę, najdrobniejsze sprawy, chwile , gesty, rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni? Może warto dzielić się swoją wdzięcznością z innymi? Może to dobry czas, aby przyjrzeć się temu, co sprawia, że codziennie jest mimo wszystko dobrze. Okazywanie wdzięczności, tak jak dzielenie się dobrem, wraca. Można zacząć od wystającego znad maseczki pełnego wdzięczności spojrzenia skierowanego w stronę współpracowników w pracy, szefa, sąsiadki, ekspedientki lub sprzedawcy, najbliższych. Dziś liczy się każdy drobny gest wdzięczności. Docenianie aktów wdzięczności i jej wyrażanie są potężnymi wartości każdego zawodowego i osobistego równania sukcesu.

 

Wektor zaufania

 

Nie bójmy się ufać sobie. Tam, gdzie światło i jasność, tam nasza intuicja i przekonanie o tym, że to, co czujemy, jest słuszne. Działajmy z poziomu intuicji. Zaufanie do siebie wzmacnia emocjonalny układ odpornościowy. Dzięki tej niezwykle wdzięcznej suplementacji pokonamy każdą niepogodę, wirusa, emocje i nastroje. Pamiętajmy o tym, co nas budzi o ciemnym jeszcze poranku i w co wtulamy się zapadając w sen. I patrzmy na przyszłość z wdzięcznością. Ona na pewno się nam odwdzięczy.

 

Źródło zdjęć: pexels

certyfikowany Chief Happiness Officer, mówca motywacyjny, mentor. Kocha pracować z ludźmi, dla ludzi, na rzecz ich szczęścia, ponieważ głęboko wierzy, że źródłem szczęścia jest nasza prawdziwa natura. Na podstawie własnych codziennych doświadczeń w poszukiwaniu szczęśliwej siebie opracowała ...