Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Siła kobiety

Są takie chwile, kiedy po wielu latach wspólnego życia z kimś „wyjątkowym” nagle zostajesz sama. Smutna, roztrzęsiona, z mnóstwem pytań bez odpowiedzi. I tak naprawdę nie wiesz, co dalej? I dwa krążące po twojej głowie pytania: „Czy dam radę?” i „Czy poradzę sobie… finansowo?!”.

I wiesz co też sobie kiedyś takie zadałam. W oczach był smutek i przerażenie! Jednak to wszystko okazało się bezpodstawne, bo w tej niezwykłej, zalęknionej kobiecie zaczęła rozkwitać SIŁA. Małymi kroczkami podpowiadająca: „Dasz radę”, „Świetnie ci idzie”, „Naprzód mała!”.

I dzisiaj, pracując z wieloma niezwykłymi babeczkami, widzę jedno! JAK CUDOWNE SĄ KOBIETY. Mimo ogromu obowiązków, płynących łez, samotności, braku czasu dla siebie nie poddają się, bo chcą pokazać, że jeszcze są wiele warte i wiele osiągną. I to prawda.

Może na początku nie idzie najlepiej i wygląda jakby cały świat się zawalił. Jednak krok po kroku, z nadzieją, wiarą, miłością w sercu idź dalej. I pamiętaj – NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ! Nie żałuj przeszłości i nie lękaj się przyszłości. Rób to, co kochasz! A Niebiosa będą ci sprzyjać, postawią na twojej drodze wyjątkowych ludzi, sprzyjające okazje, tylko wytrwaj i słuchaj siebie, słuchaj głosu swojego serca.

Bo szczęśliwa Kobieta to szczęśliwy DOM!

 

Źródło zdjęć: pexels

Biotechnolog, biolog, kosmetolog, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. W branży kosmetycznej od 18 lat. Właścicielka gabinetu kosmetycznego Instytut Piękna. Współautorka (obok Zuzanny Sumirskiej) podręcznika Nowoczesne zabiegi fryzjerskie.