Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Rozświetlona skóra twarzy – tylko z MangoPeel Dermaquest

Wiele z nas ma problemy z przebarwieniami hormonalnymi i posłonecznymi. Nasza skóra często wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku, ponieważ ciągle brakuje nam czasu na właściwą pielęgnację. Każda zmarszczka spędza nam sen z powiek. Wiele z nas ma skórę naczynkową i odwodnioną. Do tego dochodzą problemy z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości. Aby naszej skórze przywrócić blask, a twarzy uśmiech, polecam zabieg MangoLift Collagen Therapy DermaQuest w salonie Mia Bella.

 

 

MangoPeel Dermaquest z kwasem mlekowym oraz komórkami macierzystymi z pomarańczy jest sensorycznym peelingiem enzymatyczno-chemicznym dla skóry z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Polecany jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, ale przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.
Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne (laktazę i oksydazę fenolową) oraz magniferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. MangoPeel wzbogaca masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce C lnfusion TX Mask, bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%].

 

 

Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony przez zastosowanie peptydów biomimetycznych w postaci Argireliny® i Matrixylu™.

Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia.

 

 

Po wyjściu z gabinetu Mia Bella od razu możemy zobaczyć efekty zabiegu MangoLift Collagen Therapy DermaQuest. Koloryt skóry jest wyraźnie poprawiony, a przebarwienia rozjaśnione. Skóra jest silnie nawilżona, a linie i zmarszczki spłycone. Pobudzone podczas zabiegu mikrokrążenie sprawia, że oznaki zmęczenia znikają, a my wyglądamy na wypoczęte i zrelaksowane z wyraźnie rozświetloną i promienną skórą twarzy. I tego chyba chciałyśmy. Polecam!

 

 

Źródło zdjęć: Mia Bella

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...