Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Rewelacyjna Renée Zellweger jako Judy

Na przedpremierowy pokaz filmu Judy oraz muzyczną niespodziankę zaprasza wraz z kinem Atlantic aktorka i piosenkarka Olga Bończyk.

Pokaz odbędzie się w 4 grudnia o godz. 18.30.

 

 

Judy to porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój Over the rainbow przyniósł jej nieśmiertelność.

 

 

Judy Garland – cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna może być tym, na którego czekała całe życie?

Fenomenalna, oscarowa rola Renée Zellweger, pamiętnej Bridget Jones.

 

 

„Wielki comeback Zellweger, na który czekaliśmy od lat” – Magdalena Maksimiuk, Onet.pl

„Odrodzenie gwiazdy” – Billboard

„Olśniewająca rozrywka” – BBC

„Aktorski koncert Renée Zellweger” – Anna Tatarska, Vogue Polska

 

 

Po seansie odbędzie się degustacja wina, którą poprowadzi Anna Fotowicz ze Stowarzyszenia Kobiety i Wino.

 

BILETY:

  • https://kinoatlantic.pl/repertuar/movie,3126,judy-2d-napisy
  • oraz kasa kina
  • na www.kinoatlantic.pl

ZWIASTUN: https://youtu.be/nvPpUZv9mmQ

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe kina Atlantic

 

 

Kino Atlantic – przedpremierowe kino w samym sercu stolicy Kino Atlantic, którego początki sięgają czasów przedwojennych, od początku swojego istnienia miało opinię najbardziej wielkomiejskiego kina stolicy, w czym pomagało mu położenie w samym sercu miasta. Kino Atlantic oferuje swoim ...