Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Przyjaźń w dobie alternatywnej rzeczywistości – książka dla młodzieży

Katy Loutzenhiser: Jeśli tam jesteś

 

Istnieją przyjaźnie, których nie da się oszukać. Zan i Priya łączyła mocna więź, praktycznie wiedziały o sobie wszystko… aż do czasu, gdy Priya przeprowadziła się, a ich kontakt się urywał. Wszyscy dookoła uważają, że to normalna sytuacja po zmianie miejsca zamieszkania i Zan powinna zapomnieć o dawnej przyjaźni. Jednakże Zan ta sprawa wydaje się podejrzana i póki nie będzie pewna, że Priya nie chce mieć z nią nic do czynienia, to nie spocznie w swoim śledztwie. Tym bardziej, że na Instagramie Prii pojawiają się stare zdjęcia, maile otrzymuje z zupełnie innego konta przyjaciółki, a do tego styl wiadomości odbiega całkowicie od jej sposobu pisania. Gdy włamuje się do starego domu Prii i odkrywa nowe, niepokojące fakty, to sprawa staje się wyjątkowo poważna.

Jeśli tam jesteś to udany debiut literacki Katy Loutzenhiser pełen tajemnic i dynamicznej, trzymającej w napięciu akcji. W książce poruszane są ważne kwestie, jak przyjaźń i lojalność wystawiana na próbę, zaburzone relacje na linii matka-dziecko czy zjawisko tworzenia alternatywnej rzeczywistości w mediach społecznościowych.

 

 

Dane wydawnicze:
Tytuł: Jeśli tam jesteś
Autor: Katy Loutzenhiser
Wydawnictwo: Wydawnictwo IUVI
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 302
Cena: 34,90 zł
ISBN/EAN: 978-83-7966-052-0

 

Źródło zdjęć: zdjęcie otwierające: pexels, zdjęcie w tekście: Monitor Kulturalny

 

Monitor Kulturalny to magazyn dedykowany księgarzom, bibliotekarzom oraz wydawcom książek i płyt z muzyką i filmem. Prezentowane na łamach nowości wydawnicze i recenzje mają pomóc w doborze najlepszej oferty, którą można zaoferować klientom księgarni, czy biblioteki. W każdym wydaniu podawane ...