Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Przebarwieniom słonecznym mówimy stop! MangoLift Collagen Therapy DermaQuest w Salonie Mia Bella

Szczególnie latem skóra starzeje się kilka razy szybciej i jest narażona na powstawanie nieestetycznych przebarwień. Przed nami jesień, więc warto zapewnić skórze odpowiednie wsparcie po trudnym dla niej letnim czasie. Profesjonaliści z warszawskiego Salonu Mia Bella na jak zawsze oferują nam pomoc, której potrzebujemy i która jest nam niezbędna.

W ofercie Salonu Mia Bella znajduje się terapia dedykowana skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Jest to MangoLift Collagen Therapy DermaQuest z enzymami owoców mango i ananasa, neodermylem, kwasem ferulowym i komórmai macierzystymi. To egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego.
Terapia opiera się na podwójnym wprowadzeniu do skóry stymulatora syntezy kolagenu – cząsteczki Neodermylu® [2%]. Ten zaawansowany peptyd biomimetyczny wydłuża potencjał energetyczny fibroblastów i wpływa na zagęszczenie skóry i jej silne pojędrnienie. Sprawia, że zmarszczki i linie grawitacyjne mogą ulec spłyceniu nawet do 15 procent już w trakcie pierwszych 20 dni kuracji.

Zabieg wykorzystuje przeciwzapalne właściwości magniferyny z mango, co zmniejsza tendencję do czerwienienia się skóry i przywraca jej blask.

Terapia już po pierwszym zabiegu ujednolica koloryt skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień przez zastosowanie silnych inhibitorów tyrozynazy jak: kwas azelainowy [10%], mlekowy [30%], kojowy [5%], fitowy [3%] i felurowy [1%].
Dopełnieniem zabiegu jest intensywnie liftingująca maska peptydowowo-enzymatyczna z Argireliną [3%], Matrixylem [5%] i papainą.

MangoLift Collagen Therapy to całoroczny program terapeutyczny, wzmacniający skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV, wspomagający aparaturowe kuracje pojędrniające i depigmentacyjne.

 

 

Wskazania:
• skóra skłonna do przebarwień posłonecznych, pozapalnych, melasmy,
• skóra odwodniona, naczynkowa, zmęczona,
• spadek jędrności skóry i zmarszczki,
• skóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tym skóra palaczy,
• wzmocnienie antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym,
• wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silniejszym nasłonecznieniu, po zabiegach laseroterepii i RF.

 

Rezultaty:
• świeży i promienny wygląd, wyrównanie kolorytu,
• wyraźne rozświetlenie skóry, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka,
• silne nawilżenie skóry i wyrównanie kolorytu,
• spłycenie linii i zmarszczek zarówno mimicznych jak i grawitacyjnych,
• możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu.

 

Częstotliwość:
Seria to 6 zabiegów co 7-10 dni, powtarzana dwa razy w roku.

 

Uwagi:
• peeling całoroczny, pod warunkiem, że nie opala się skóry,
• peeling również dla skór naczynkowych,
• maksymalny czas aplikacji peelingu to 5 minut, peeling wymaga neutralizacji.

Skuteczność całego zabiegu opiera się na dziesięciu etapach procedury zabiegowej. Pominięcie któregokolwiek z etapów lub zastąpienie go innymi produktami może mieć znaczący wpływ na efekty zabiegu. Specjaliści z salonu Mia Bella gwarantują, że zabieg zostanie wykonany w całości i profesjonalnie.

 

 

Pełen autoryzowany MangoLift Collagen Therapy DermaQuest składa się z dziesięciu bardzo aktywnych etapów:
1. Oczyszczanie lipofilowe,
2. Oczyszczanie hydrofilowe,
3. Przygotowanie pH-4,0,
4. Pielęgnacja aktywna pH-5,25,
5. Resurfacing chemiczno-enzymatyczny pH-3,5,
6. Neutralizacja pH-5,75,
7. Pielęgnacja aktywna pH-5,25,
8. Pielęgnacja aktywna pH-5,5,
9. Ochrona pH4,75,
10. Ochrona UVA/UVB pH-6,0.

 

Warto zaufać specjalistom z Salonu Mia Bella i skorzystać z zabiegu MangoLift Collagen Therapy DermaQuest. Naprawdę warto!

 

 

Źródło zdjęć: Mia Bella

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...