Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry
Image Alt

Patroni

Patroni Honorowi

Luxemburg-Poland Chamber of Commerce

Polsko-Luksemburska Izba Handlowa

Witamy w Polsko-Luksemburskiej Izbie Handlowej (LPPC). Naszą pasją jest wspieranie kontaktów biznesowych pomiędzy Polską a Luksemburgiem.

Główne cele naszego stowarzyszenia to:

– stworzenie platformy ułatwiającej wymianę informacji, wiedzy i doświadczeń między polsko- i anglojęzycznymi członkami naszej społeczności w Luksemburgu,

– pomoc w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy Polakami a Luksemburczykami zamieszkałymi w Luksemburgu,

– tworzenie centrum pomagającego nowym członkom w pozyskaniu niezbędnych kontaktów,

– dążenie do stworzenia sieci wymiany informacji z innymi organizacjami w Luksemburgu,

– reprezentowanie Polaków prowadzących interesy w Luksemburgu i Luksemburczyków, robiących interesy w Polsce.

www.lpcc.lu

Patroni Medialni

Biznes w praktyce

Portal informacyjny dla osób prowadzących działalność gospodarczą, freelacerów, start-up’ów. Skupiamy się na praktycznych aspektach biznesowych.

www.bizneswpraktyce.com

Dziecko w Warszawie, Dziecko w Roli Głównej

Misją Dziecka w Warszawie i Dziecka w Roli Głównej jest dostarczanie dla kobiet w ciąży, rodziców i opiekunów dzieci do 12. roku życia, dedykowanych dla nich porad ekspertów, zaproszeń, narzędzi do planowania i organizacji czasu całej rodziny. Wszystko, by pomóc im pogodzić zainteresowania i pasje oraz obowiązki, a przy tym zaoszczędzić czas. Czas, który potrzebny jest, aby razem ze swoimi pociechami podbijać świat.

www.dzieckowwarszawie.pl

www.dzieckowroliglownej.pl

Film TV Kamera

Film & TV Kamera Pismo dla wszystkich tych, którzy są związani biznesowo, bądź emocjonalnie z szeroko pojętym środowiskiem filmowym. Pre-, pro- i postprodukcja, udźwiękowienie oraz wszystko to, co dla produkcji filmowej, telewizyjnej i video jest istotne. Nowinki techniczne i technologiczne, relacje z planów filmowych, profesjonalne analizy, sylwetki twórców. Film & TV Kamera współpracuje na stałe z najbardziej poważanym fachowym magazynem sektora filmowego w Europie – niemieckim czasopismem Kameramann.

www.filmtvkamera.pl

Gazeta MSP

Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Gazeta MSP jest miesięcznikiem ekonomicznym skierowanym do właścicieli oraz osób zarządzających firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Gazeta dostępna jest na rynku od 17 lat.

Misją Gazety MSP jest dostarczanie przedsiębiorcom oraz osobom zainteresowanym problematyką przedsiębiorczości rzetelnej, kompleksowej i praktycznej wiedzy. Celem Gazety MSP jest edukowanie w dziedzinie biznesu oraz informowanie o najważniejszych zmianach w otoczeniu biznesowym.

www.gazeta-msp.pl

Handel w praktyce

Pasjonują nas:

  • techniki sprzedaży  stosowane przez najlepszych
  • wnętrza sklepu, które sprzedaje
  • narzędzia usprawniające działania handlowe
  • powierzchnie handlowe w lokalizacjach z potencjałem handlowym
  • tajniki sprzedaży e-commerce
    zapisy w prawie, aby zawsze stało po Twojej stronie KONTAKTy, które pomogą rozkręcić Twój biznes.

www.handelwpraktyce.com

Kids Shop

Branżowy katalog, który prezentuje modę dziecięcą, oraz artykuły i akcesoria dla niemowląt i dzieci. Niezbędnik przy planowaniu asortymentu sklepu na kolejny sezon. Ważne informacje biznesowe oraz trendy na rynku. Pokaźna baza teleadresowa prenumeratorów oraz wysyłki rotacyjnej sprawia, iż jest to optymalny kanał informacyjny dla tego sektora.

www.magazynkidsshop.pl

Moje 24/7

MOJE 24/7 to planer, kalendarz, poradnik dla kobiet, które chcą więcej. Dajemy im wiedzę, wskazujemy rozwiązania, inspirujemy, motywujemy.
Wszystko po to, by mogły realizować swoje pasje, spełniać się zawodowo i żyć pełnią życia.

Po prostu, by były szczęśliwe!!

www.moje247.pl

Monitor Kulturalny

Monitor Kulturalny to magazyn dedykowany księgarzom, bibliotekarzom oraz wydawcom  książek i płyt z muzyką i filmem. Prezentowane na łamach nowości wydawnicze i recenzje mają pomóc w doborze najlepszej oferty, którą można zaoferować klientom księgarni, czy biblioteki.

W każdym wydaniu podawane są ważne informacje dla rynku wydawniczego i księgarskiego oraz bibliotek. Opisywane są najważniejsze wydarzenia z życia branży. Czytelnicy mogą także korzystać z porad specjalistów, którzy księgarzom podpowiedzą, jak zwiększyć obroty, a bibliotekarzom, jak przyciągnąć nowych czytelników.

www.monitorkulturalny.pl

NaLicencji.pl

NA LICENCJI.pl to pierwsza publikacja w Polsce dedykowana branży licencyjnej. Licencje wyróżniają produkt na rynku. Nadają im inny wymiar, a czasami wręcz wartość. Często to licencja sprawia, iż dany wyrób jest dostrzegany przez klientów. Licencje pozwalają na zwiększenie obrotów przez producentów, hurtownie i sklepy. Katalog NA LICENCJI.pl prezentuje same licencje, agencje licencyjne oraz ofertę produktów licencyjnych. Dzięki bazie teleadresowej w łatwy sposób będzie można nawiązać kontakt z agencjami, z producentami, czy hurtowniami oferującymi produkty licencyjne.

www.nalicencji.pl

Świat Zabawek Gier Planszowych i Książek

Świat Zabawek Gier Planszowych i Książek to jedyne czasopismo branży zabawkarskiej w Polsce, które istnieje na rynku od 1996 roku. Dostarczamy aktualnych informacji o nowościach, akcjach marketingowych, przedstawiamy czytelnikom wiadomości o rynku zabawkarskim w Polsce i na świecie – od najnowszych tendencji, aż po prezentacje historii sukcesu poszczególnych przedsiębiorstw.

www.swiatzabawek.net

Top Class

Luksus. Design. Styl. Tak w skrócie można opisać to co w każdym wydaniu Top Class znajdą jego czytelnicy. Top Class to najstarszy magazyn dla elit w Polsce, dlatego ma ustabilizowaną pozycję na rynku, oraz grono czytelników, których dochody należą do najwyższych w kraju.

unit.pl/kiosk/top-class