Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry
Image Alt

Partnerzy

Partnerzy Srebrni

Salon fryzjersko-kosmetyczny Mia Bella

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w fachowy sposób.

Wszystko, co robimy w naszym salonie, jest naszą wielką pasją. Dlatego każdy zabieg, masaż i wszystkie usługi wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Naszym celem jest Twoje pełne zadowolenie. Stawiamy na profesjonalizm, konkurencyjne ceny, nowoczesny i specjalistyczny sprzęt oraz ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności personelu.

Oferujemy zabiegi: fryzjerskie, kosmetykę białą, masaże, manicure i pedicure. Wykorzystujemy najlepsze kosmetyki takich firm jak: Maroccanoil, Yonelle, Goldwell.

 

Salon fryzjersko-kosmetyczny Mia Bella

Warszawa, ul. gen. Stanisława Skalskiego 1 lok. U13

tel. + 48 604 916 724 i +48 22 252 77 00

 

www.miabella.com.pl

https://www.facebook.com/MiaBellaSalonUrody/

https://www.instagram.com/miabellasalonurody/

Dr Beata Dethloff

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki medycyny estetycznej i anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii i SPA, trychologii, dietetyki oraz testów nutrigenetycznych, lipidomicznych i pokarmowych.

Filozofią i celem klinik Dr Beata Dethloff jest promowanie naturalnego wyglądu i zdrowego stylu życia oraz kompleksowe dbanie o pacjenta. Wszystkie działania są ze sobą połączone i przygotowywane zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby, aby zadbać o zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Specjaliści z klinik Dr Beata Dethloff posiadają duże doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce i leczeniu skóry. Wykorzystują innowacyjny sprzęt oraz światowej klasy technologie i najwyższej jakości preparaty, dzięki którym można rozwiązać każdy problem.

 

Dr Beata Dethloff
Warszawa ul. Nowogrodzka 21
Konstancin-Jeziorna (CH Stara Papiernia, 1p.) al. Wojska Polskiego 3, tel. 791 010 000
klinika@drbeatadethloff.pl

 

www.drbeatadethloff.pl
https://www.facebook.com/MedycynaEstetycznaWarsaw/
https://www.instagram.com/drbeatadethloff/

Dom Aukcyjny Art In House

Art in House – dom aukcyjny w Warszawie, specjalizujący się w aukcjach nowej polskiej sztuki.

Dom aukcyjny Art in House powstał w kwietniu 2015 roku w Warszawie. Jest inicjatywą Anity Wolszczak, historyka sztuki, kuratorki wystaw, specjalistki w dziedzinie rewitalizacji zabytków oraz promotorki sztuki. Pierwsza Aukcja Nowej Sztuki odbyła się 23 czerwca 2015 roku, od tego czasu aukcje odbywają się w około miesięcznych interwałach. Jedną z nich była Wielka Aukcja Polskiej Nowej Sztuki w Brukseli (2 lutego 2016 roku), na której sprzedano prawie 100 obrazów polskich twórców.

Art in House współpracuje z ponad 500 artystami, takimi jak: Wojciech Brewka, Krzysztof Ludwin, Tomasz Kostecki, Andrejus Kovelinas, Joanna Misztal, Aleksander Yasin, Mariusz Zdybał, Anna Starowoitowa, Jacek Opała.

W ciągu trzech lat działalności dom aukcyjny Art in House stał się drugim co do wielkości domem aukcyjnym w Polsce, w segmencie sprzedaży nowej sztuki. W 2018 roku rozszerzył swoją działalność o galerię internetową artinhouse.shop.

Dom aukcyjny Art in House mieści się przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie.

www.artinhouse.pl

EduBis

Od początku swojego istnienia zajmuje się budowaniem i realizacją szeroko rozumianych projektów rozwojowych kierowanych do różnorodnych, zarówno pod względem wielkości, sektora i branży, organizacji i podmiotów. Oferta firmy EduBis obejmuje nie tylko szkolenia w formule zamkniętej jak i otwartej, ale też systemowe usługi konsultingowe z dziedziny zarządzania oraz HR zarówno na etapie projektowania, poprzedzonym diagnozą i analizą, jak i wprowadzania i realizacji. Eksperci z naszego zespołu realizowali projekty rozwojowe dla firm z branż takich jak: informatyczna, ubezpieczeniowa, hotelarska, finansowa, automotive, telemarketingowa, kosmetyczna, farmaceutyczna, telekomunikacyjna, elektroenergetyczna, administracja państwowa, organizacje samorządowe i pozarządowe.

www.edubis.com.pl

www.bjanowska.pl

Funk Services Sp. z o.o.

Multiagencja godna polecenia. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, oferującą produkty wszystkich wiodących, renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Współpracujemy również ściśle ze spółką z naszej grupy kapitałowej – Funk International Polska Sp. z o.o. – firmą brokerską z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku polskim i ponad 135-letnim w skali globalnej. Korzystanie ze wsparcia siostrzanej spółki brokerskiej oraz z doświadczeń pełnej sukcesów historii grupy Funk pozwala nam być dziś silnym partnerem rynkowym, mającym większe możliwości niż standardowa agencja ubezpieczeniowa. Fundamentem naszej Multiagencji są wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie ubezpieczeń, posiadający odpowiednie kwalifikacje zawodowe, potwierdzone egzaminem państwowym oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klienta indywidualnego i podmiotów gospodarczych. Celem naszych pracowników jest zapewnienie Klientom najwyższego poziomu świadczonej obsługi doradztwa ubezpieczeniowego oraz budowa długotrwałych relacji opartych na zaufaniu, odpowiedzialności i profesjonalizmie. Specjalizujemy się w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych i zdrowotnych. Dzięki ścisłej współpracy spółek z grupy Funk nasi Klienci mogą korzystać nie tylko ze wszystkich rynkowych klasycznych produktów ubezpieczeniowych, ale również z konstruowanych przez brokerów nowatorskich i efektywnych programów grupowych – dostępnych on-line poprzez naszą stronę dla osób indywidualnych. Współpraca z firmą brokerską, doświadczonymi specjalistami z obszaru zarządzania ryzykiem, umożliwia nam prezentowanie kompleksowej oferty ubezpieczeniowej nie tylko Klientom indywidualnym, ale również z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również Klientom korporacyjnym. Gwarantujemy:  innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe, profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie naszych pracowników oraz pełne zaangażowanie.

www.ubezpieczeniedlamnie.pl

Studio graficzne KOBY DESIGN / Michał Kobierny

KOBY DESIGN powstało w 2013 roku. Od początku zajmujemy się projektowaniem graficznym w dziedzinie sztuki użytkowej. Obecnie nasza siedziba jest w Trójmieście, gdzie rozwijamy naszą działalność również poza polskimi granicami. Specjalizujemy się w identyfikacjach wizualnych firm, kreacji logotypów, projektowaniu layoutów reklamowych i składzie publikacji drukowanych. Od początku swojego istnienia kierujemy się przesłaniem „Design to inwestycja”.

kobydesign.pl

www.behance.net/kobydesign/

www.instagram.com/koby_design/

www.facebook.com/kobydesign/

Kancelaria Ochrony Danych Osobowych Smart & Standards

Renomę buduję się latami, reputację traci jednego dnia. Ochrona danych osobowych to wrażliwy obszar, który może zaważyć na przyszłości Instytucji i Organizacji, ponieważ zaufanie społeczne to największy kapitał. Myślimy szybciej, dlatego każdego dnia pracujmy nad pozytywnym wizerunkiem Państwa Instytucji i Organizacji. Filary naszej współpracy to: kompetencje, rzetelność oraz komunikacja. Zakres naszych usług:

  1. Ochrona danych osobowych:
  2. a) aktualizacja dokumentacji wymaganej przepisami prawa,
  3. b) prowadzenie ewidencji wymaganych przepisami prawa,
  4. c) stały nadzór nad wypełnianiem wszystkich obowiązków wynikających z przepisów,
  5. d) kwartalne raporty dla Kierownictwa,
  6. e) współpraca z GIODO.
  7. Sprawdzenia i analizy.
  8. Bezpieczeństwo informacji zgodne z KRI.
  9. Analiza umów z usługodawcami zewnętrznymi usług IT.
  10. Service Level Agreement – dostępność usług zewnętrznych w obszarze IT. 6. Współdziałanie operacyjne z Policja i Prokuraturą.

www.smart-standards.com

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

LUKSUS ODKRYWANIA PIĘKNA

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris realizujemy idee holistycznego podejścia do piękna w połączeniu z wysokimi standardami obsługi. To miejsca o niepowtarzalnym klimacie. Aranżacja wnętrza wyróżnia się wyjątkowym stylem dającym możliwość oderwania się od codzienności. Luksusowo wyposażone gabinety, niezwykła atmosfera oraz troskliwa opieka i najwyższy profesjonalizm personelu służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Kosmetyczne Instytuty oferują pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaże oraz konsultacje i zabiegi dermatologii estetycznej – wszystko z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu i urządzeń między innymi: Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby. Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenia, aż po indywidualne podejście do klienta sprawia, że wizyta w Kosmetycznym Instytucie gwarantuje pełen komfort.

 

Wilanów https://instytuty.drirenaeris.com/pl/instytuty/warszawa-ul-franciszka-klimczaka

Konstancin https://instytuty.drirenaeris.com/pl/instytuty/konstancin-jeziorna

www.Instytuty.DrIrenaEris.com

Ośrodek Edukacyjny BHP DLA CIEBIE

Ośrodek Edukacyjny „BHP DLA CIEBIE” prowadzi działalność od 1996 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu swoim klientom zapewnia profesjonalne wsparcie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferuje szkolenia specjalistyczne i wydaje książki o tematyce ochrony pracy. Współpracuje z Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną, Urzędem Dozoru Technicznego oraz Państwową Strażą Pożarną. Współdziała z Wyższą Szkołą Menedżerską w zakresie prowadzonych w Uczelni studiów podyplomowych BHP.

www.bhpdlaciebie.pl

TrukaWINski Hospitality C&M

TrukaWINski Hospitality C&M to zespół hotelarzy z międzynarodowym doświadczeniem, którzy oferują profesjonalne usługi dla branży hotelowej. Członkowie zespołu zdobywali doświadczenie, pracując dla międzynarodowych i polskich sieci hotelarskich takich jak: InterContinental Hotel Group, Starwood, Accor, Hilton, Marriott, Mandarin Oriental, Grupa Arche, jak również dla międzynarodowych kompanii żeglugowych: Princess Cruises, Costa Crociere, Cunard Line czy Disney Cruise Line. TrukaWINski Hospitality C&M świadczy kompleksowe usługi doradcze w dziedzinie zarządzania obiektami hotelowymi. Wprowadza programy naprawcze, szkoli personel, przeprowadza audyty, które gwarantują oczekiwany sukces inwestora. Nowym inwestorom doradza w wyborze brandów hotelowych i prowadzi ich inwestycje od momentu planowania powstania hotelu do codziennej jego działalności.