Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry
Image Alt

O Nas

Jeden zespół, wiele możliwości

Space4Living to miejsce, w którym spotykają się oczekiwania Czytelników i Użytkowników portalu  z ofertą naszych Klientów i Partnerów biznesowych. Swój przekaz kierujemy do osób, które doceniają niezależne, merytoryczne i ciekawe treści, w których szukają rozwiązań mających ułatwić im funkcjonowanie w biznesie, spędzanie wolnego czasu, organizację przestrzeni domowej oraz dbanie o zdrowie i wygląd.

Siłą portalu są eksperci, którzy poprzez to nowoczesne medium będą dzielić się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Z autorskimi treściami oraz innowacyjną ofertą usług chcemy trafić do świadomych i wymagających klientów, którzy cenią jakość, profesjonalizm i niestandardowe rozwiązania zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym.

Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z klientami dało nam ogrom wiedzy o funkcjonowaniu rozmaitych branż, ale też nauczyło nas pokory. Wiemy, że nic nie jest dane raz na zawsze, a sukces wymaga pracy także nad sobą. Dlatego nie boimy się zmian i podejmowania nowych wyzwań.

Wierzymy, że nasz najnowszy projekt – Space4Living – będzie dla Państwa interesującą i inspirującą przestrzenią, z której będziecie czerpać dla siebie wiedzę, pomysły i rozwiązania. Pozostańcie z nami, jeszcze niejednym Was zaskoczymy!

Izabela Husarzewska-Tobiasz

i.tobiasz@space4living.pl

Redaktor Naczelna Portalu

Hanna Merchel-Rapanotti
Renata Długołęcka

r.dlugolecka@space4living.pl

Reklama i współpraca

Łukasz Drejka
Aldona Rogulska