Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Najnowsze technologie w salonie Mia Bella – wideo spacer

Salony kosmetyczne oferują coraz nowocześniejsze i dające coraz bardziej spektakularne efekty zabiegi kosmetyczne. Jedne są mniej, drugie bardziej inwazyjne. Wykorzystuje się do nich różne kosmeceutyki, czasami stworzone na bazie najnowocześniejszych technologii i substancji. A wszystko to po to, aby każda z nas wyglądała pięknie, zdrowo i olśniewająco. Ale aby to osiągnąć, potrzebny jest wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnym dobrym salonie.

W salonie Mia Bella na warszawskim Gocławiu wykonuje się zabiegi z wykorzystaniem wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu, aby każda klientka była zadowolona z ich efektów.

Dzięki fotelowi pedicure HS 5122 i fotelowi SPA Pedicure CALN pedicure jest czymś więcej niż zabiegiem pielęgnacji paznokci i stóp.

 

 

 

Fotel SPA Pedicure CALN jest sterowany elektrycznie. Posiada funkcję masażu ciała Shiatsu sprężonym powietrzem i hydromasażu stóp. Natomiast fotel HS 5122 jest jeden z najciekawszych foteli przeznaczonych do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, idealnie wykończony, elegancki i komfortowy w użytkowaniu podnosi standard każdego gabinetu kosmetycznego i dodaje mu prestiżu.

 

 

Każda klientka może sama regulować odległość położenia fotela względem podnóżka i kąt położenia oparcia tułowia. W oparcie fotela wbudowany jest odtwarzacz MP3 z czytnikiem kart SD, wyjściem słuchawkowym i sterowaniem w pilocie fotela, co sprawia, że zabieg umila nam słuchanie muzyki. A do tego jeszcze funkcja masażu – rolkowy oraz sprężonym powietrzem masaż szyi i pleców, masaż sprężonym powietrzem w części siedziska, a także hydromasaż stóp. Wszystko sterowane pilotem. Wygodna wanienka do moczenia stóp z funkcją hydromasażu oraz podłokietniki zintegrowane z miseczkami do manicure dopełniają całości. To naprawdę nie jest zwyczajny pedicure!

 

 

W salonie Mia Bella wykonywanych jest wiele specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, między innymi: peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych. Wykorzystuje się do nich 4-funkcyjne urządzenie kosmetyczne RUBICA. Dzięki niemu możliwe są: lifting bez skalpela, bezbolesne oczyszczanie skóry, bezinwazyjne wprowadzanie składników aktywnych do skóry właściwej, redukcja zmarszczek oraz modelowanie sylwetki. Zabiegi wykonane z użyciem RUBICA gwarantują spektakularne efekty i zadowolenie klientek.

Mikrodermabrazja korundowa jest nowoczesny, nieinwazyjny zabiegiem ścierania naskórka przy pomocy kryształków tlenku glinu. Daje natychmiastowe efekty w postaci poprawy kondycji skóry. W salonie Mia Bella ten rodzaj zabiegu wykonuje się używająć BIOabrader Ba-18. Jest on najnowszą, udoskonaloną wersją BIOabradera Ba-04a. Model ten posiada mikroprocesorowe precyzyjne sterowanie i ustawianie intensywności ścierania. Delikatne, niebieskie podświetlenie aparatu stwarza miłe wrażenie, z lekką dozą tajemniczości czynionego zabiegu.

 

 

Delikatne uderzenia strumienia kryształków korundu w powierzchnię naskórka, aplikowane są przez głowicę urządzenia BIOabrader, usuwając z niego w sposób łagodny i całkowicie kontrolowany wszystko to, co napotkają po drodze. Dokonuje się w ten sposób powolne ścieranie naskórka, warstewka po warstewce, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu, wszystko to pod stałą kontrolą wizualną. Specjalna konstrukcja głowicy BIOabrader zapewnia bardzo skuteczne działanie, przy jednoczesnym zapewnieniu zbierania z powierzchni skóry prawie 100% użytego do zabiegu korundu.

Mikrodermabrazja wykonywana urządzeniem BIOabrader jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a po jego wykonaniu nie wymagana jest rekonwalescencja. Zabieg wykonywany tym urządzeniem jest najlepszym sposobem przygotowania do zabiegów łagodnych, dających natychmiastowe, spektakularne, widoczne od razu efekty.

Zakres zastosowania BIOabradera jest bardzo szeroki i jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry. Stosowanie go w umiejętny sposób pozwoli szybko i bezpiecznie zwalczyć wiele problemów skóry, a ją samą w sposób wyraźny zregenerować. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej gładka, jaśniejsza i miększa w dotyku, wyraźnie młodsza i zdrowsza.

 

 

Wybierając salon kosmetyczny, powinniśmy kierować się przede wszystkim tym, jakiego sprzętu się w nim używa i czy osoby wykonujące zabiegi są profesjonalistami. W salonie Mia Bella możemy być pewne, że trafiłyśmy do odpowiedniego miejsca i jesteśmy pod opieką wysokiej klasy specjalistów.

Zapraszamy!

 

Źródło zdjęć: Mia Bella

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...