Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Monoi therapy

Odkryj odżywcze zabiegi wykorzystujące dobroczynne działanie oleju Monoi.

Olej Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti, produkowany według ściśle określonej tradycyjnej procedury. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, głęboko odżywia, regeneruje oraz wygładza skórę. Odbudowuje i wzmacnia jej barierę lipidową oraz chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Posiada on również właściwości głęboko nawilżające i intensywnie odżywiające skórę.

W Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris polecamy dwa zabiegi z wykorzystaniem oleju MONOI.

MONOI FACE THERAPY odżywczo-regenerujący zabieg na twarz

Na początku zabiegu wykonywany jest peeling, który doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Kolejnym etapem jest POBUDZAJĄCY MASAŻ, na twarz, szyję i dekolt nakładana jest specjalna odżywcza maska z olejem Monoi. Maska głęboko odżywia i regeneruje skórę, ale także nawilża i wygładza. Następnie, w zależności od wskazań, wykonywany jest MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS lub autorski MASAŻ LIFTINGUJĄCY. To naturalna, niezwykle skuteczna stymulacja skóry, która zmniejsza oznaki starzenia, poprawia owal twarzy oraz usuwa objawy stresu. Na zakończenie nakładana jest dobrana do indywidualnych potrzeb skóry maska: ALGAE EXTRACT lub MODELING MASK. Mają one działanie rewitalizujące, liftingujące oraz wzmacniają działanie preparatów nakładanych we wcześniejszych etapach zabiegu.

MONOI BODY THERAPY odżywczo-regenerujący zabieg na ciało

Połączenie nowatorskich preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z autorskim masażem ciała z użyciem ciepłych, aromatycznych kompresów – gwarantuje spektakularne efekty potwierdzone badaniami w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

Na początku zabiegu wykonywany jest rytuał powitalny, który już na wstępie wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Następnie całe ciało masowane jest peelingiem cukrowym, który doskonale oczyszcza oraz przygotowuje skórę do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Kolejny etap to nałożenie maski z Olejem Monoi. Maska działa na skórę odżywczo i regenerująco, wygładza i poprawia elastyczność skóry. Dopełnieniem zabiegu jest masaż z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego kremu z Olejem Monoi, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny olej. Masaż usuwa objawy stresu i głęboko relaksuje. Składniki aktywne kremu uzupełniają niedobory lipidów w skórze, głęboko ją nawilżają i odżywiają.

 

 

W celu wzmocnienia i przedłużenia efektów i skuteczności zabiegu polecamy linię MONOI Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE BODY FIESTA.

MONOI to nowa linia produktów do pielęgnacji ciała, która nadaje skórze zapach kwiatowo-cytrusowy połączony z oryginalnymi nutami orientu. Zawarty w produktach olej MONOI głęboko odżywia, regeneruje oraz wygładza skórę.

ZAPRASZAMY

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Wilanów https://instytuty.drirenaeris.com/pl/instytuty/warszawa-ul-franciszka-klimczaka

Konstancin https://instytuty.drirenaeris.com/pl/instytuty/konstancin-jeziorna

Instytuty.DrIrenaEris.com

 

Źródlo zdjęć: zdjęcia Autora

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris LUKSUS ODKRYWANIA PIĘKNA W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris realizujemy idee holistycznego podejścia do piękna w połączeniu z wysokimi standardami obsługi. To miejsca o niepowtarzalnym klimacie. Aranżacja wnętrza wyróżnia się wyjątkowym stylem ...