Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Mój pierwszy raz z… ginekologią estetyczną

Mam 48 lat i jestem matką dwóch córek. Uważam, że dbanie o siebie to nie tylko dbanie o twarz, ale również o strefy intymne, bo moje zdrowie to mój komfort. Tak samo jak skóra całego ciała, również miejsca intymne z wiekiem tracą jędrność i objętość, co powoduje dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, również w ważnej sferze życia seksualnego. Rewitalizacja okolic intymnych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, powoduje, że czujemy się lepiej i jesteśmy pewniejsze siebie.

 

Czy wiesz, jakie problemy rozwiązuje ginekologia estetyczna?

 

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu / ujędrnianie pochwy
wskutek naturalnego porodu i po przekroczeniu 35. roku życia lub w okresie menopauzy nawet 50 procent kobiet skarży się na wysiłkowe nietrzymanie moczu lub luz i suchość w pochwie. Laser Monalisa Touch powoduje ujędrnienie, lepsze nawilżenie i obkurczenie ścianek pochwy. Już po pierwszym zabiegu następuje znaczna poprawa, a doznania seksualne potęgują się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn!

 

Rewitalizacja i ujędrnienie zewnętrznych miejsc intymnych
skóra okolic intymnych tak samo, jak na twarzy lub ciele wraz z wiekiem ulega procesom starzenia. Poprawę jędrności uzyskujemy przy użyciu kilku zabiegów: mezoterapii, lasera frakcyjnego CO2 oraz termoliftingu. Oprócz efektu wizualnego zabiegi te poprawiają również doznania seksualne.

 

Wypełnienie warg sromowych większych
z wiekiem następuje naturalna redukcja tkanki podskórnej, również w okolicach intymnych. Brak dostatecznej ochrony warg sromowych mniejszych oraz kanału rodnego może powodować częste infekcje, urazy, otarcia, podrażnienia, ból lub świąd w okolicach intymnych. Zabieg wypełnienia warg sromowych większych przy użyciu kwasu hialuronowego ma na celu przywrócenie ich naturalnego kształtu lub wyrównania asymetrii. Dzięki temu zabiegowi obniżamy znacznie ryzyko podrażnień, infekcji oraz bólu w trakcie współżycia.

 

Plastyka warg sromowych
zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być problemem estetycznym u kobiet i przyczyną dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, w tym aktywności sportowej i seksualnej. Labioplastyka to laserowe obkurczanie lub korekcja warg sromowych mniejszych.

 

Wybielanie warg sromowych i odbytu
ciemna, przebarwiona skóra wokół miejsc intymnych często traktowana jest jako wstydliwa przypadłość, prowadząca nawet do poważnych blokad w życiu seksualnym i obniżająca libido. Laser Monalisa Touch posiada funkcję wybielania zewnętrznych miejsc intymnych, w tym również okolic odbytu.

 

Dr n. med. Beata Dethloff – doktor nauk medycznych, lekarz medycyny estetycznej i specjalista w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod kierownictwem dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej. Twórczyni marki nowoczesnych klinik medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beata Dethloff, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii i SPA, trychologii, dietetyki oraz testów nutrigenetycznych, lipidomicznych i pokarmowych.

Dr Beata Dethloff
Klinika Warszawa, ul. Nowogrodzka 21
Klinika Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3 (CH Stara Papiernia, 1 p.)
tel. 791 010 000
klinika@drbeatadethloff.pl
www.drbeatadethloff.pl

 

Źródło zdjęć: Kliniki dr Beata Dethloff

Dr n. med. Beata Dethloff - doktor nauk medycznych, lekarz medycyny estetycznej i specjalista w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe'a oraz Międzynarodowego Centrum ...