Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Miejska torba BinderBag4me – absolutny must have od Good4me!

Zawsze miałam słabość do ładnych, ciekawych i oryginalnych toreb. Mam ich więcej niż butów. W mojej garderobie są torby, torebki i torebusie we wszystkich kolorach i chyba we wszystkich stylach. Duże, małe, pojemne, klasyczne i designerskie – wszystkie chętnie przygarniam. I zawsze okazuje się, że jest jeszcze jakaś, na widok której serce bije mocniej.

Moim ostatnim odkryciem są torby z serii BinderBag4me marki Good4me. Jeśli szukasz idealnej torby na codzienne wyjścia z domu, do pracy, na zakupy, na spacer z dzieckiem, to już znalazłaś! Torby z serii BinderBag4me to idealne połączenie sportowego charakteru z miejskim sznytem, czyli idealna propozycja na co dzień. Ku mojemu zdziwieniu mieszczą wszystkie potrzebne mi rzeczy – a jest ich niemało – i do tego mają estetyczny wygląd. Są wodoodporne, lekkie i pojemne.

Dlaczego można spakować w nie zakupy, książki i wszystkie niezbędne na co dzień drobiazgi? Bo torby miejskie BinderBag4me są wyposażone w wewnętrzne kieszenie i przegrody. Organizacja wewnątrz torby ułatwia utrzymanie w niej porządku. Dzięki odpowiednim przegródkom i kieszonkom każda rzecz – klucze, telefon, portfel i chusteczki – ma swoje miejsce. Jest też przegroda na parasolkę. Koniec z nerwowym szukaniem w przepastnej torbie chusteczek, dokumentów czy kluczy.

 

 

Co ważne torby są wykonane z wodoodpornego materiału wyglądającego jak płótno, który doskonale izoluje od wilgoci. Pamiętasz, ile razy złapała Cię ulewa i miałaś powódź w swojej torbie? Ja przeżyłam to nie raz, i nie raz zniszczeniu uległo coś ważnego (ostatnio dokumenty). Z torbą BinderBag4me takie rzeczy się nie zdarzają, bo również podszewka torby jest wodoodporna. Ponadto jest łatwa w czyszczeniu.

Miejski charakter toreb podkreślają jachtingowe, solidne, metalowe, nierdzewne i kwasoodporne okucia oraz wykończenie dyskretną taśmą odblaskową.

Często zmieniam torby, bo muszą pasować do mojego ubioru. Nie zawsze torba, którą wybieram, jest odpowiednio pojemna, ale pasuje do reszty. I w tym problem. Z torbami BinderBag4me nie muszę chodzić na kompromis. Wystarczy, że zmienię kolor uchwytów i wszystko do siebie pasuje. W ofercie znajdziecie torby w kolorze szarym i beżowym – pasują do absolutnie wszystkiego.

W serii BinderBag4me są też torby plażowe i sportowe, ale o nich następnym razem.

Jeśli nie masz idealnej torby, to koniecznie zajrzyj na https://good4me.pl/. Twoja BinderBag4me już na Ciebie czeka.

 

Źródło zdjęć: Good4me

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...