Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Manicure klasyczny i artystyczny w salonie Mia Bella

Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Czasami mówią o nas więcej niż chcemy powiedzieć. Codziennie narażone są na zmiany temperatur, wiatr, słońce, kontakt z wodą oraz detergentami i dlatego powinno się o nie dbać w szczególny sposób. Podobnie jak o paznokcie. Poddane nieodpowiedniej pielęgnacji i zabiegom mogą stać się łamliwe, z tendencją do nawracających uszkodzeń. Warto o nie zadbać i wybrać któryś z zabiegów oferowanych w salonie Mia Bella.

Wysoko wykwalifikowane manicurzystki i pedicurzystki z salonu Mia Bella ocenią stan paznokci i zaproponują odpowiedni zabieg, który wykonają z niezwykłą starannością.

Jeśli zdecydujemy się na manicure, to możemy wybrać:

  • podstawowy,
  • hybrydowy,
  • french hybrydowy,
  • japoński,
  • spa.

Dostępne jest też przedłużanie paznokci żelem. W salonie Mia Bella możemy również ozdobić paznokcie – ilość stylizacji was zaskoczy!

 

 

Dawno już minął czas na japonki i sandałki. Czekają na lato i słoneczne dni – w przeciwieństwie do naszych stóp, którym należy się w sezonie jesienno-zimowym szczególna pielęgnacja. Stopy i paznokcie wymagają teraz innej troski niż latem.

W salonie Mia Bella możemy wykonać pedicure podstawowy, hybrydowy, french hybrydowy, japoński i winylowy.
Jak wiadomo, atutem każdego salonu kosmetycznego jest sprzęt. W Mia Bella jest on najwyższej klasy. Klientki podczas pedicure korzystają z fotela SPA Pedicure CALN sterowanego elektrycznie, z funkcją masażu ciała Shiatsu sprężonym powietrzem i hydromasażu stóp.

 

 

Warto podkreślić jeszcze, że salon Mia Bella bardzo dba o sterylność. Cały sprzęt, którym wykonywany jest manicure i pedicure, jest jednorazowego użytku.

Czy potrzeba lepszej rekomendacji?

 

Zapraszamy do salonu Mia Bella!

 

 

Źródło zdjęć: Salon Mia Bella

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wspaniale, czeka na Ciebie pod jednym adresem w Warszawie. Zapraszamy do Mia Bella, gdzie zadbamy nie tylko o Twój wygląd i samopoczucie, ale również o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fryzjerek i profesjonalnych kosmetologów zajmie się Tobą w ...