Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Kłamstewko – przedpremierowo w kinie Atlantic

Komedia na podstawie… prawdziwego kłamstwa – w kinie Atlantic przedpremierowo 17 stycznia.

Kłamstewko to film okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów roku. Pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego Między słowami. W rolach głównych: Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood, jedna z głównych bohaterek sezonu nagród filmowych uhonorowana Złotym Globem dla Najlepszej aktorki oraz niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła już nominacje między innymi do Film Independent Spirit Awards i Satellite Awards.

 

Wszystkie tajemnice dozwolone.
Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

 

 

Uniwersalna, pięknie opowiedziana historia, którą pokocha każda widownia! – „New York Post”

Zachwycająca Awkwafina! – „IndieWire”

Rewelacyjny pod każdym względem film Lulu Wang ze zjawiskową Awkwafiną, to zabawny, wzruszający, pełen życia film o relacjach rodzinnych w każdej kulturze – „The Rolling Stone”

Ten film to afirmacja życia. Rozgrzeje Wasze serca! – „ReelViews”

Awkwafina zachwyca w poruszającej, pełnej dowcipu historii o spotkaniu różnych kultur – „The Guardian”

Film, który napełni Twoje serce miłością, krótko mówiąc, jeden z najlepszych filmów tego roku – „Independent”

 

 

Kłamstewko / tytuł oryg. The Farewell
Scenariusz i reżyseria: Lulu Wang
obsada: Awkwafina, Zhao Shuzhen, Tzi Ma, Diana Lin
czas trwania: 1h 40 min
premiera: 7 lutego 2020 roku
dystrybucja: M2 Films

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe Kina Atlantic

 

Kino Atlantic – przedpremierowe kino w samym sercu stolicy Kino Atlantic, którego początki sięgają czasów przedwojennych, od początku swojego istnienia miało opinię najbardziej wielkomiejskiego kina stolicy, w czym pomagało mu położenie w samym sercu miasta. Kino Atlantic oferuje swoim ...