Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Kino Atlantic – filmy na lato

Kino Atlantic położone jest przy ul. Chmielnej 33 w Warszawie, dla widzów otwarte codziennie od godz. 10:00.
W naszym repertuarze można znaleźć zarówno filmy nagradzane na festiwalach filmowych, jak i te najbardziej wyczekiwane przez publiczność.
W tym najdłużej działającym warszawskim kinie regularnie wyświetlamy mocne dramaty, klasyczne komedie i kino obyczajowe w najlepszym wydaniu.
Dla naszych widzów gramy największe komediowe przeboje: I znów zgrzeszyliśmy, dobry Boże!, kontynuację francuskiego hitu Za jakie grzechy, dobry Boże (od 19 lipca).
Wyświetlamy najgorętsze premiery sezonu – Pewnego razu… w Hollywood (od 16 sierpnia) w reżyserii Quentina Tarantino.
Wybieramy poruszające historie, te epickie jak Legiony (od 20 września) czy Piłsudski (od 13 września) oraz te kameralne z doskonałą obsadą jak Nieznajomi (od 27 września).
U nas można obejrzeć obsypane nagrodami dokumentalne portrety wybitnych osobowości: Pavarotti (od 2 sierpnia) i Diego (od 19 lipca).
Szukamy filmów, po których nasi widzowie będą mogli długo rozmawiać, jak pokazywany na festiwalu w Cannes intymny obraz Pedro Almodovara Ból i blask z Antonio Banderasem i Penélope Cruz (od 23 sierpnia).
Naszym celem jest podarować widzom dwie godziny tego, co najlepsze, najciekawsze, inspirujące, artystyczne i rozrywkowe.
Szczegółowy repertuar można sprawdzić na stronie: www.kinoatlantic.pl i na naszym profilu na FB.
Zapraszamy do kina Atlantic.

 

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe

Kino Atlantic – przedpremierowe kino w samym sercu stolicy Kino Atlantic, którego początki sięgają czasów przedwojennych, od początku swojego istnienia miało opinię najbardziej wielkomiejskiego kina stolicy, w czym pomagało mu położenie w samym sercu miasta. Kino Atlantic oferuje swoim ...