Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Kiedy kochasz zbrodniarza…

Postaci Josepha Goebbelsa, Heinricha Himmlera czy Hermanna Göringa, najbliższych współpracowników Adolfa Hitlera, nie trzeba nikomu przedstawiać. Na rynku wydawniczym pojawiły się setki publikacji o najważniejszych nazistowskich zbrodniarzach. Jednakże o ich żonach, dziewczynach czy kochankach wiemy niewiele. Dzięki autorowi Żon nazistów poznajemy szeroką panoramę życia kobiet najbliższych sercu znaczących postaci Trzeciej Rzeszy.

James Wyllie barwnie i z wielkim rozmachem przedstawia zgodnie z chronologią zdarzeń przeplatające się losy żon nazistów, które, jak się okazało, miały niemały wpływ na wiele decyzji władz hitlerowskich Niemiec. Książka wymarzona zarówno dla czytelników, którzy fascynują się II wojną światową, jak i tych zainteresowanych życiem elit. Żony nazistów to pozycja pełna ciekawostek na temat losów, dylematów, życia codziennego, miłości, zdrad, rozczarowań i wpływie ideologii nazistowskiej na najbardziej wpływowe wówczas kobiety w Niemczech.

 

 

Dane wydawnicze:

Tytuł: Żony nazistów. Kobiety kochające zbrodniarzy

Autor: James Wyllie

Tłumaczenie: Janusz Ochab

Wydawnictwo: Agora

Oprawa: twarda

Liczba stron: 360

Cena: 44,99 zł

ISBN/EAN: 9788326832512

 

Źródło zdjęć: zdjęcie otwierające: pexels, zdjęcie w tekście: Monitor Kulturalny

 

Monitor Kulturalny to magazyn dedykowany księgarzom, bibliotekarzom oraz wydawcom książek i płyt z muzyką i filmem. Prezentowane na łamach nowości wydawnicze i recenzje mają pomóc w doborze najlepszej oferty, którą można zaoferować klientom księgarni, czy biblioteki. W każdym wydaniu podawane ...