Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Dobry wieczór z Pakosińską

Jej uśmiech jest zaraźliwy. Kiedy ją widzę w telewizji, w teatrze, czy gdzieś w miejscu publicznym, od razu zaczynam się uśmiechać. Było też tak wiele lat temu, kiedy zaczynałam studia na Wydziale Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, a ona była studentką ostatniego roku. Kiedy wchodziła do budynku, jej uśmiech rozświetlał zadymione korytarze wydziału. Oczywiście tą wiecznie uśmiechniętą osobą jest Katarzyna Pakosińska.

 

Od 28 listopada 2018 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie możemy oglądać monodram Dobry wieczór z Pakosińską. Aktorka zasypuje publiczność anegdotami, odpowiada na wiele trudnych życiowych pytań: na przykład jak walczyć o swoje szczęście, czy jak utrzymać szczęśliwy związek, zdradza, co o jej przyszłości powiedział profesor Aleksander Bardini. Oczywiście Pakosińska nie byłaby sobą, gdyby nie wciągnęła do wspólnej zabawy publiczności. I tak możemy liczyć, że aktorka sprawdzi dogłębnie naszą znajomość ortografii, porwie nas do gruzińskiego tańca i udowodni, że śpiewać każdy może.

Przedstawienie przeplatane jest specjalnie wybranymi utworami Grupy MoCarta w oryginalnych aranżacjach i z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego.

Autorem i reżyserem monodramu jest Krzysztof Jaślar.

Najbliższe spektakle odbędą się 19 i 20 stycznia w Teatrze Kamienica w Warszawie.

 

Dobry wieczór z Pakosińską to zdecydowanie najlepsza propozycja na zimowy wieczór i gwarancja udanego wieczoru.

 

 

Źródło zdjęć: materiały prasowe Teatru Kamienica

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...