Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Dlaczego warto odwiedzić nowy salon urody Mia Bella?

Nieprzypadkowo Hanna Merchel-Rapanotti spotkała się z dr Ireną Kamińską-Radomską – mentorką w Projekcie Lady, światowej klasy ekspertem w dziedzinie protokołu dyplomatycznego, etykiety biznesu i wystąpień publicznych – w salonie fryzjersko-kosmetycznym Mia Bella w Warszawie. Mimo że salon został otwarty niedawno, to już stał się miejscem, w którym po prostu trzeba bywać. Świadczy o tym duże grono klientek, związanych z biznesem, mediami, kulturą i sztuką, nie tylko Polek. Mia Bella oferuje wszystko, czego potrzebuje każda kobieta i każdy mężczyzna, aby poczuć się wspaniale, dba nie tylko o wygląd i samopoczucie, ale również o zdrowie.

 

 

Hanna Merchel-Rapanotti podpytuje dr Irenę Kamińską-Radomską o jej wrażenia z pobytu w salonie, zadając między innymi pytania:

• Skorzystała Pani z zabiegu Pro Vital. Czy spełnił on Pani oczekiwania?

• Czy wybór odpowiedniej fryzury jest równie ważny jak dobór kroju sukienki? Mia Bella ma profesjonalnych stylistów fryzur. Czy sprostali Pani wymaganiom?

• Dłonie wiele o nas mówią. Jak powinny wyglądać, aby podkreślić styl i elegancję? Co zaoferowano Pani w Mia Bella?

• Żyjemy w ciągłym biegu, nie mamy czasu dla siebie. Czy Mia Bella ze swoją ofertą masaży to odpowiednie miejsce na relaks?

• Mia Bella szczególny nacisk kładzie na profesjonalizm, konkurencyjne ceny, nowoczesny i specjalistyczny sprzęt oraz ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności personelu. Czy Pani zdaniem sprosta wymaganiom osób oczekujących najwyższych standardów?

Zachęcamy do obejrzenia tego ciekawego wywiadu i zapraszamy do skorzystania z oferty salonu Mia Bella.

 

Źródło zdjęć: Salon fryzjersko-kosmetyczny Mia Bella

 

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się komunikacją marketingową, w szczególności promocją, wizualizacją oraz sponsoringiem licznych projektów realizowanych dla poszczególnych grup biznesowych. Prowadziła szkolenia z dziedziny marketingu bezpośredniego dla firm oraz konsultacje indywidualne w ...