Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Bezpieczna i naturalna korekta ust

Wyraziste, pełne i nawilżone usta to marzenie każdej kobiety! Dla mężczyzn to oznaka zdrowia i płodności. Badania dowodzą, że przy pierwszym spotkaniu mężczyźni zwracają uwagę głównie na usta. Wąskie i odwodnione usta nadają starszy wygląd naszej twarzy, natomiast pełne usta są oznaką młodości. Dlaczego usta z wiekiem zmieniają swój wygląd i jak zachować ich jędrność zapytaliśmy dr n. med. Beatę Dethloff.

 

Izabela Husarzewska-Tobiasz: Pani Doktor, dlaczego nasze usta tracą na objętości, czasem stają się asymetryczne i z wiekiem szybciej pierzchną?

Dr n. med. Beata Dethloff: Już po 30. roku życia usta tracą na objętości i jędrności, ponieważ zmniejsza się produkcja naturalnego kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze. Kwas hialuronowy ma za zadanie wiązać wodę w skórze. Usta pozbawione dostatecznej ilości kwasu hialuronowego szybciej się odwadniają.
Z powodu zmniejszenia produkcji kolagenu następuje naturalny ubytek tkanki skórnej i podskórnej. Kości ulegają resorpcji, przez co zmieniają nam się rysy twarzy, policzki zapadają się, szczęka i broda ulega cofnięciu. Daje to efekt zmniejszenia lub wręcz „zapadania się” ust.
Częstym problemem jest również asymetria ust, która może być spowodowana mimiką twarzy, wadami wrodzonymi, przebytymi chorobami, wypadkami, wadami zgryzu, a czasem nawet zbyt częstym żuciem gumy po jednej stronie jamy ustnej.

 

Izabela Husarzewska-Tobiasz: Jak odzyskać atrakcyjny wygląd ust i kiedy warto o tym pomyśleć?

Dr n. med. Beata Dethloff: Powiększanie ust dawno weszło już do kanonu klasyki zabiegów medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy nawilża, delikatnie wypełnia i podkreśla czerwień wargową, aby usta wyglądały pięknie i naturalnie. Kwasem hialuronowym można również skorygować niesymetryczne usta, nierówny kontur lub wypełnić zbyt wąską górna lub dolną wargę. Można nim również wypełnić tzw. zmarszczki palacza lub podnieść kąciki ust.

 

Izabela Husarzewska-Tobiasz: Obecnie dużo kobiet obawia się powiększania ust, ponieważ boi się efektu tzw. glonojada. Co Pani o tym sądzi?

Dr n. med. Beata Dethloff: Aby zajmować się medycyną estetyczną, potrzebny jest zmysł estetyczny. Każdy lekarz powinien używać minimalnych dawek wypełniacza, tak aby odbudować utraconą objętość tkanek podskórnych i uszlachetnić rysy twarzy, a nie ją przerysować. W swojej pracy preferuję holistyczne podejście do człowieka. Czasem pacjentki przychodzą do mnie na powiększanie ust, a ja widzę, że w pierwszej kolejności powinny zacząć na przykład od ujędrniania skóry lub uzupełnienia ubytków brody czy wygładzenia doliny łez. Tłumaczę wtedy pacjentce, dlaczego ten zabieg będzie korzystniejszy i co dzięki niemu zyska. Efekty i zadowoleni pacjenci dają mi ogromną satysfakcję, rozwijają myślenie i sprzyjają tworzeniu nowych wizji terapeutycznych. Cieszę się, że mogę uszczęśliwiać innych ludzi i sprawiać, że ich twarze wyglądają na wypoczęte i promienne.

Dr n. med. Beata Dethloff – doktor nauk medycznych, lekarz medycyny estetycznej i specjalista w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod kierownictwem dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej. Twórczyni marki nowoczesnych klinik medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beata Dethloff, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii i SPA, trychologii, dietetyki oraz testów nutrigenetycznych, lipidomicznych i pokarmowych.

 

Dr Beata Dethloff
Klinika Warszawa, ul. Nowogrodzka 21
Klinika Konstancin-Jeziorna, CH Stara Papiernia, 1p., al. Wojska Polskiego 3
tel. 791 010 000
klinika@drbeatadethloff.pl
www.drbeatadethloff.pl

 

 

ZMYSŁOWE USTA NA WALENTYNKI
1 amp. w cenie 950 zł (zamiast 1350 zł) tylko od 1 do 29 lutego 2020 roku w klinikach Dr Beata Dethloff.
Naturalne wypełnienie, nawilżanie, korygowanie asymetrii ust kwasem hialuronowym w naszych klinikach to bezpieczny i satysfakcjonujący zabieg.

Atrakcyjna oferta walentynkowa obejmuje wybrane preparaty. Rodzaj preparatu wybiera lekarz podczas konsultacji estetycznej.

Gwarantujemy:

  • najwyższej jakości preparaty,
  • profesjonalną obsługę,
  • wykwalifikowany personel,
  • najwyższej klasy sprzęt medyczny,
  • indywidualne programy odmładzające.

Zarezerwuj wizytę: tel.: +48 791 010 000, klinika@drbeatadethloff.pl

 

Źródło zdjęć: Kliniki Dr Beata Dethloff

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...