Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Artur Sosna, prezes Luksembursko-Polskiej Izby Handlowej, odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi

Ambasador Polski w Luksemburgu Piotr Wojtczak w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczył Brązowym Krzyżem Zasługi prezesa Luksembursko-Polskiej Izby Handlowej Artura Sosnę za wieloletnią działalność Izby polegająca na stwarzaniu możliwości współpracy obu krajom w dziedzinie gospodarki i biznesu.
Uroczystość wręczenia odznaczenia państwowego odbyła się 2 października w sali kameralnej Filharmonii Luksemburskiej.
Luksembursko-Polska Izba Handlowa zorganizowała ponad 60 eventów, które odbyły się głównie w Luksemburgu oraz w Ambasadzie Wielkiego Księstwa Luksemburga w Warszawie. Są one najlepszym przykładem prężnej wymiany handlowej między Polską a Luksemburgiem.
Niebawem, bo 13 grudnia, odbędzie się konferencja w Luksemburgu poświęcona polskim start-upom z branży FinTech & RegTech. Konferencja będzie składać się z dwóch części: podczas pierwszej 10 najlepszych start-upów z Polski zaprezentuje swoje rozwiązania inwestorom, business angels i przedstawicielom banków z Wielkiego Księstwa i państw ościennych, w drugiej części udział wezmą ministrowie Luksemburga i Polski oraz polscy i luksemburscy eksperci z branży FinTech & RegTech.
Więcej informacji o wydarzeniu: http://lpcc.lu/luxembourg-poland-fintech-regtech-business-conference/

 

Biuro Prasowe Luksembursko-Polskiej Izby Handlowej

Źródło zdjęć: Zdjęcia Autora

Posiada trzy narodowości: polską, niemiecką i luksemburską. Urodzony i dorastający w mniejszości niemieckiej w Polsce. Kiedy miał 18 lat, wyjechał z Polski. Przeniósł się w 1992 roku do Niemiec, gdzie ukończył gimnazjum. Następnie podjął studia na Uniwersytecie w Passau w Niemczech: ekonomia ...