Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Aktywnie i stylowo – torba sportowa BinderBag4me od Good4me

Aby wyglądać super i czuć się dobrze, trzeba uprawiać jakiś sport, chodzić do siłowni, brać udział w maratonach. To fakt i z nim się nie dyskutuje. Też ćwiczę… od czasu do czasu. Problem jednak nie w tym, że czasu nie mam – bo jeśli się chce, to czas się znajdzie – tylko w całej tej sportowej modzie. Po ubraniu i torbie od razu widać, kto idzie do siłowni, a kto jest już po ćwiczeniach. A ja bym chciała tak bardziej dyskretnie, elegancko. Zdarza się, że podczas dnia mam kilka spotkań, sportowa torba, z której skorzystam pod koniec dnia, nie pasuje do szpilek i sukienki.

Długo szukałam idealnej torby sportowej. Często jej funkcję spełniała moja codzienna torba, ale nie było to idealne rozwiązanie: buty i sportowe ubrania obok notesu, kosmetyczki i innych niesportowych drobiazgów sprawiały zawsze wrażenia wielkiego bałaganu, a ja i tak nigdy niczego nie mogłam znaleźć.

Na szczęście jest sportowa torba BinderBag4me! Good4me stworzyło ją specjalnie dla kobiet ceniących styl, elegancję, praktyczne rozwiązania i wysoką jakość.

 

 

Torby z serii BinderBag4me łączą w sobie sportowy charakter z miejskim sznytem – nie tylko pomieszczą wszystkie potrzebne rzeczy, ale też zwracają uwagę estetycznym wyglądem oraz idealną organizacją wnętrza.

Torba sportowa BinderBag4me jest wodoodporna, lekka, pojemna, wyposażona w wewnętrzny segregator. Zmieszczą się w niej: buty sportowe, strój do ćwiczeń, ręcznik, kosmetyczka, woda i inne rzeczy potrzebne podczas aktywności fizycznej. Organizacja wewnątrz torby ułatwia utrzymanie w niej porządku. Dzięki przegródkom, kieszonkom oraz odpinanej kosmetyczce każda rzecz, którą ze sobą zabierasz, znajdzie swoje miejsce. Koniec z nerwowym szukaniem w torbie czegokolwiek: telefonu, chusteczek, dokumentów czy kluczy.

Jest jeszcze coś – absolutny hit! Torba na spodzie ma wydzielone miejsce na buty zasuwane na zamek błyskawiczny. Dzięki temu buty – sportowe czy mokre klapki basenowe – są odseparowane od ubrań.

Torba jest wykonana z wodoodpornego materiału wyglądającego jak płótno, który doskonale izoluje wilgoć i łatwo się go czyści. Uwagę zwracają solidne, metalowe, nierdzewne i kwasoodporne okucia. Jest też wykończona taśmą odblaskową, ale w bardzo dyskretny sposób.

BinderBag4me jest dostępna w dwóch kolorach: szarym i beżowym. Można też dokupić dodatkowe kolorowe uszy, aby torba zawsze pasowała do naszej stylizacji. A jeśli ktoś potrzebuje jeszcze więcej zmian, może kupić też dodatkową kieszeń.

Na koniec jeszcze jedna miła informacja – posiadacze kart Klubu Space4living mają 5 procent rabatu na zakup torby.

To może najpierw siłownia, a potem wypad do klubu? I tak nikt się nie zorientuje, że twoja torebka to torba sportowa. Ze sportową BinderBag4me zawsze wyglądasz stylowo!

 

Źródło zdjęć: Good4me

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...