Your browser is not supported for the Live Clock Timer, please visit the Support Center for support.
Do góry

Ladypack Good4me – etui higieniczne dla każdej kobiety

Jak wiadomo w kobiecej torebce zmieści się wszystko. Nie raz, i nie dwa w poszukiwaniu potrzebnej rzeczy musiałyśmy całą zawartość torebki wyjąć, i to w miejscu publicznym. A wtedy ukazywały się nasze „skarby”, które niekoniecznie powinny ujrzeć światło dzienne, wprawiając nas w zakłopotanie.

Na szczęście są akcesoria higieniczne Good4me!

 

Wodoodporne etui higieniczne na podpaski, tampony i wkładki to idealny i dyskretny organizer na artykuły, które znajdują się w każdej kobiecej torebce. Etui marki Good4me zostało zaprojektowane specjalnie dla kobiecych artykułów higienicznych. Zmieści się w nim wszystko, czego na co dzień używasz.

Wodoodporne etui higieniczne na podpaski, tampony i wkładki pasuje zarówno do torebki wieczorowej, jak i do dużej, codziennej torby – i w jednym, i w drugim przypadku etui higieniczne gwarantuje porządek i łatwy dostęp do twoich artykułów higienicznych.

Wodoodporny materiał, z jakiego wykonane jest etui, sprawia, że doskonale sprawdzi się ono na basenie czy na siłowni, chroniąc zawartość przed zamoczeniem. Etui zwraca uwagę estetycznym wyglądem oraz wysoką jakością wykonania.
Teraz dostępne jest w kilku nowych kolorach: koralowa czerwień, ciemna oliwka, granat i niebieski, etui są wykończone beżowymi lamówkami. Jeśli jeszcze go nie masz w swojej torebce, to czas, by zajrzeć do sklepu Good4me.

 

Źródło zdjęć: Good4me

Freelancerka realizująca projekty kulturalne i związane z przemysłami kultury, prowadząca działania PR dla marek selektywnych oraz organizująca eventy. Absolwentka Filologii Polskiej na UW (specjalizacja animacja kultury) oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej ...